Pogledaj jedan post
Old 01.12.2016., 08:42   #21
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Uh, gadno.
Sve mogu razumjeti, nekako prihvatiti, ali da majka ostavi tako malu djecu, ne mogu.
Eto...ima stvari koje niti ja ne mogu prožvakati, jer su neprobavljive.

Nešto najljepše što se čovjeku može dogoditi su djeca...osobito kad su malena i kada smo im mi centar svijeta. Naravno djeca rastu, postaju svoji ljudi, nalaze svoje živote...stvari se promijene, ali ti maleni pilići su toliko posebni stvorovi, da jednostavno nemam što reći, osim da je žena bez obzira na to što možda sama preživljava užasno nezrela, emotivno rastrzana i sjebana, samo što je grozno što to njezino stanje se nažalost prenosi i na cijelu obitelj, djecu, pa vjerujem i njezine roditelje.

Nastavi tako razumno i snažno, druge ti niti nema, vjerujem da si djelomično još uvijek u nekom šoku...ali fala Bogu prilično si jak, a to je ovog trenutka jedino što je dobro u cijeloj situaciji.

Nije nit meni jasno kako je napustila svoju djecu sa kojom je bila jako povezana...već smo se i dogovarali u vezi djece, ali onda odjednom tko zna šta joj je došlo u glavu, možda je mislila da neće moći funkcionirati i da neće imati svoju slobodu uz djecu, očito je to takvo nešto u pitanju bilo... da se riješi svih briga...
salevart is offline