Pogledaj jedan post
Old 13.07.2017., 00:02   #84
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Patološka ljubomora je bolest i može se liječiti. Samo to neće uspjati na forumu već da ti je stalo do žene odavno bi zatražio stručnu psihološku pomoć. Platio masno najboljeg psihologa, emotional coach-a itd itb da sačuvaš brak, djecu ženu.

Zamisli to kao rak grlića maternice. Da li se ide na onkologiju, i traži najbolja stručna medicinska pomoć, ili se razbija rukom o frižider, i na forumu pita ima li povratka...
Ne mogu, ako ona sama nije bila spremna da prizna da ima(mo) problem....pa nisam ju mogao na silu odvesti.
U posljednjih par mjeseci smo imali dvije ozbiljne svađe. U tim trenucima sam joj bez ikakvih okolišanja rekao kako se osjećam, kako me te stvari ubijaju do te mjere da sam spreman na razvod.
Bila je šokirana. Rekla mi je da ne želi da se osjećam nesretno pored nje, da ju je to pogodilo i da je spremna napokon na taj korak....ako ništa drugo zbog djeteta, pa makar brak ne opstane moramo imati normalan odnos "vis a vis" djeteta.
Skužio sam da s njom smiren i racionalan razgovor i argumentiranje o tim problemima ne postiže ništa. Jedine situacije u kojima sam primjetio pomak i volju da nešto promijeni su bile te kada sam emocionalno "puknuo", kad sam pokazao da sam na rubu, kad je skužila da nema više alternative.
Gregorius is offline  
Odgovori s citatom