Pogledaj jedan post
Old 03.01.2009., 11:04   #11
Shady kad je zapad toliko multikulturan sto nikad presjednik nije bio musliman i to konvertit, intelektualac odredjene zapadne drzave, a zna se da je svaki taj konvertit nakon primanja islama bio ugnjetavan od svoje vlade pocevsi sa promjenom imena za koje su skoro svi imali probleme u administraciji jer im izmisle hiljadu razloga da ne mogu promjeniti ime iz krscanskog u muslimansko. Kada je Jusuf Islam konvertirao imao je hiljade problema. Cak su ga iz Amerike vratili nazad u Britaniju jer su ga obiljezili kao teroristu. A prije konvertiranja je bio poznati pjevac. Bila je jedna emisija o njemu pa sam tu cuo istinu kakve je sve probleme imao sa konvertiranjem. Isto tako slucaj Slovenije gdje su godinama se svadjali oko gradske dzamije, dok na zapadu jos uvjek u mnogim drzavama ne daju da se podigne munara kako bi se znalo da je to dzamija. Danas narocito, svaki koji dodje na zapadnu granicu bude posebno pretrazen i obiljezen navodno zbog terorizma iako je to samo zato sto ima muslimansko ime. U Izraelu je jedan krscanin bio zadrzan na aerodromu citav dan na ispitivanjima MOSAD-a jer je bio potomak Arapa pa su mislili da je musliman iako je dosao iz Amerike sa muzickom grupom. Ko da samo medju muslimanima ima terorista. Jesi li se ikad zapitao sto samo zemlje sa vecinskim muslimanskim stanovnistvom moraju uzimati vize a ostali ne moraju? Ima tih primjera na zapadu koliko hoces o diskriminaciji muslimana ali to zapadnjaci nece nikad priznati nego ce presutiti nadajuci se da ce muslimanima ta diskriminacija dosaditi i da ce se iseliti iz njihovih drzava. Jedan svecenik je na zasjedanju Evropske unije otvoreno rekao da Turska ne smije postati clanica jer je EU drustvo krscana. I onda se neki zapadni covjek pita sto neki muslimani radije posezu za oruzjem a zaboravlja da kada covjek izgubi mogucnost za sva legalna sredstva pada u ocaj i onda poseze za mjerama koje ce kostati zivota sve one koji su zadovoljni takvim drustvom. Tu lezi sustina terortizma i jedini spas od njih je da se ispita u cemu su diskriminirani i da im se vrate prava u suprotnom terorizam nikad nece nestati a svaki dan ce im pristupati sve vise i vise ljudi.

P.S. Isto tako se vidi mrznja prema muslimanima na ovom forumu i da se negiraju historijske stvari u kojih nema ni trun sumnje a sve iz mrznje prema muslimanima. Npr. mene su banovali pod izlikom da sam sirio govor mrznje iako taj post nije imao veze sa mrznjom vec je bio odgovor selefu na glupost djelenja na sekte te zasto je dozvoljeno seriatom ubiti muslimana i tom prilikom sam naveo hadis a ne svoje rijeci, te da nije dozvoljeno ubiti muslimana osim zbog one tri stvari dok sekte se ubijaju samo zbog razlicitih tumacenja. Medjutim, ja sam banovan sa izgovorom da sirim mrznju sto govori da se ovdje ne citaju muslimani jer sam par postova ranije napisao da se te kazne odnose na muslimane a ne na nemuslimane. Ovo banovanje je bilo ili zbog ne citanja cijelog posta jer nije razumljen jasan tekst ili zbog mrznje prema muslimanima i straha da takvi tekstovi mogu ponovo dovesti do ujedinjenja muslimana cega se zapad najvise boji pa su iz tog razloga poslije prvog svjetskog rata muslimanske zemlje iscjepali na manje drzavice i stavili na njihova cela diktatore koji rade kako se njima prohtije.
asad is offline  
Odgovori s citatom