Pogledaj jedan post
Old 23.06.2008., 17:40   #28
ne bih se mijesala u dijetu dr cara,jer nisam lijecnik i nisam upoznata s njegovim programom prehrane,samo cu vama svima koji se borite s viskom kila napisati svoje iskustvo.imam 36 godina.vec sam 10 godina na idealnoj tezini,a imala sam 15 kg viska.po mojem iskustvu,a ono je obilno i dugogodisnje,brze dijete nemaju puno smisla,jer se na njima usporava metabolizam-tijelo misli da je u stanju gladovanja i tako si spara energiju.kud se zurite.ako ste mogli biti debeli tako dugo,cemu zurba?ja sam svoje kile skinula u roku godine dana iskljucivo zdravom prehranom i fizickom aktivnoscu.dorucak,rucak,vecera i medjuobroci,plus dosta fitnesa.i dalje vjezbam redovito,a na taj nacin mogu cak i dosta pojesti,a da se ne udebljam.uglavnom,pokusajte prehranu temeljiti na nemasnim izvorima proteina,povrcu,integralnim zitaricama,vocu,maslinovom ulju,manje masnim jogurtima....vjerujte,funkcionira.ja sam prosla tako puno dijeta dok nisam dosla do tog jednostavnog rjesenja,da im ni broja ne znam.svaka dijeta skida kile,ali jedino pravilna prehrana je dugorocno dobra za cijeli zivot.nadam se da nisam gruba.jako dobro znam kako je imati visak kila i kako se covjek s tim osjeca.sretno svima!
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom