Pogledaj jedan post
Old 19.03.2012., 21:53   #57
Ti imaš doma jako nezrelu ženu koja je sebična do bola.
Na stranu njeno djetinjstvo žena ima skoro trideset,sređenu situaciju ,tvoju ljubav i podršku,slobodu i topli dom.
Pa sada ne želi to ugroziti te se ups odlučila abortirati.
Da ne ugrozi zabavu,slobodu i dobar život.Šit.

offtopic
Čovjek je čovjek od začeća.Hipokratova zakletva je obećanje da će liječnik štititi život od začeća.Ne govori se " ma tek tamo kada malo poraste u trbuhu i kad je kasno za abortus"Po meni abortus je ubojstvo i žalim svaku ženu koja se na to "mora "odlučiti.Žao mi je žena koje to rade.
Najčešće iz svih oblika skrivene komocije,sebičnosti jer beba mijenja život,zbog muke i obaveza,zbog mišljenjja okoline.Zbog sebe i želja da se ne moramo brinuti za drugo ljudsko biće.Jer znamo što to znači a to nam se ne sviđa.Nemamo želju ni volju žrtvovati svoj život podižući dijete.Ne sada itd.itd.
Nego ga je bolje pobaciti.Bolje za koga?
Samo ti objašnjavam.
Ova tvoja ne mora.Želi pobaciti iz sebičnosti ,nezrelosti i straha.Kako god to zamaskirani abortus je oblik sebičnosti.
Ne želi djecu?
Onda je trebala paziti da ne zatrudni,nije se trebala udavati.Kaj joj se svidjela sloboda,lova ,kuća ili brak?Nije brak samo zabavni ringišpil.
Ovo me možda košta kartona ali ti imaš doma ženu koja će pustiti u wc vaše buduće dijete jer je nespremna na odgovornost.Kada će biti ? Sa 55.
I razumijevanje te podrška imaju granicu.
Sumnjam da će uskoro biti zrela i spremna ,ako uopće.Zbog dobrog života kojim živite.Tu nema logike.
Ne razmišlja racionalno pa ti pokušavaj razmišljati za nju.Ti se bori za tu mrvicu u njoj,za svoju bebu koja će uskoro dobiti ručice.Bori se za nju jer abortus zna unititi ženu i brak.Budi nježan i obziran li kategoričan da to ne učini .Ako to radi iz sebičnosti.
Možda više nikada neće imati djecu.I to zna biti posljedica abortusa.Ako joj je to svejedno onda spavaš sa strancem ne voljenom ženom.
To nije samo njena beba.Pa ako se ti ne slažeš sa tako teškom odlukom reci joj to,pokaži joj to.Da ne učini sebi,tebi,vama nepopravljivi ponor.
Nemoj samo šutjeti i čekati.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom