Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 14.04.2013., 17:23   #488
prije godinu i pol dana sam bio na namještanju atlasa kod V.Tomljenovića u Splitu. Ukratko- ništa. 0 % promjene, ni na bolje ni na gore. Otišao mjesec dana nakon tretmana kod njega, on mi govori da treba vremena da se sve namjesti. Nekome i do godinu dana. međutim, nakon godine i po dana kod mene ništa. i dalje zdjelica rotirana , noga kraća itd. postupak je bio bolan, ali izdrži se, nije toliko strašno. Nema straha da će vam išta poremetit jer u biti on tu ne radi ništa , samo prisloni neki vibrirajući uređaj u potiljak i jako pritisne. Pita poslije tretmana "jeli tako da vam je odma bolje", ja mu mrtav ladan kažem "ne" , kaže "morate osjećat nekakvu promjenu" , ja opet "ne, ne osjećam nikakvu razliku" osim šta me boli potiljak jer ovaj pritisne taj uređaj ko konj. Mislim da me na kraju čak uvjerio da lakše mrdam glavu lijevo desno . Uglavnom bezveze, odlepršalo 1300 kn u lagani povjetarac naivnosti. Problem je što dosta ljudi umisle da im je bolje (pa ajde, i to je nešto) ili ne žele priznat sebi ni drugima da su preveslani. ja s tim nemam problema.I neću se osjećat bolje ako uz mene još neko bude preveslan. Možda je nekome stvarno pomoglo, ne znam. Meni nije. Ni odmoglo. Mislim da stvarno ni ne može nikome išta odmoć .
mishko11 is offline  
Odgovori s citatom