Tema: Ukrajina
Pogledaj jedan post
Old 12.07.2006., 01:13   #12
Quote:
Schnitzel kaže:
u lvovu ti nitko ne govori engleski, ali može se snaći.
iako će svi za tebe misliti da si poljak (pa čak i sami poljaci ). grad je lijep, no pomalo oronuo - mislim da će za 10-15 godina izgledati super... za sada je malo čudno jer je jako slabo osvijetljen, tako da noću baš nije ugodno
Ovako na slikama mi izgleda lijepo, a što se tiče osvjetljenosti, ne vjerujem da je gori od Osijeka

Quote:
ovi hoteli su stvarno dosta skupi - koliko se ja sjećam, može se naći odsta povoljno... ja sma bila preko agencije, pa nisam ništa tražila. no ti jeftiniji su stvarno soc, tako da se pripremi. a ja sam prošla hostela...
Ja bi išao najvjerojatnije sam, ali u hostelu nisam nikada spavao, tako da nekako mislim da li bi mi možda "sigurnije" riješenje bio hotel?

Quote:
hrana i piće su vrlo jefitni - čak i kad jedeš u restoranima (naravno ne nekim skupim). njihova autohtona hrana je vrlo ukusna i preporučam ti da se baciš na gastronomsko istraživanje. imaju dobre i jeftine pive. prekrasne nošnje koje jeftino možeš naći na placu u centru grada - otkrit ćeš ga vrlo brzo, prepun je suvenira.
Nekako mi je to najbitnije, da hrana nije skupa ( i prijevoz ).

Quote:
želim ti lijep provod (i ako ikako možeš izbjeći vožnju busom do tamo.... najgorih 26 sati u mom životu).
Mrzim bus.
Idem vlakom, jer autom ipak nisam toliko luđak da idem.
Anton is offline  
Odgovori s citatom