Pogledaj jedan post
Old 16.01.2008., 00:17   #19
Pa ovako, ja ti ujutro baš nisam gladna pa moj doručak najčešće sadrži samo 1,5 blok, iako u knjizi predlažu da doručak sadrži 3 bloka (ali mislim da ne inzistiraju na tome). Nema mi smisla da se ujutro prisiljavam, a da poslije na momente budem gladna. Pa ja onda rađe pojedem malo jači ručak ili jedan mali obrok više. A kako ih slažem? Pa danas sam npr. pojela 2 napolitanke-1 bl.ugljikohidrata, popila kavu sa 1 žličicom šećera-1/2 bl.ugljikohidrata i svježeg sira onoliko koliko ide u 1,5 blok proteina (prema onome što piše na pakiranju). Često doručkujem: kruh, sir, jaja, pureću šunku,krekere, zapravo slično kao i prije, samo su omjeri drugačiji, u korist proteina. Možda to i nije savršeno zdrav doručak, ali ujutro mi se ne jedu nikakve salate i sl. Ali zato za ručak imam obavezno jedan blok ugljikohidrata u povrću. Za ručak najčešće jedem najklasičnija jela malo prilagođena. Malo reduciram ugljikohidrate ako trebam, dodam proteine ako i koliko trebam i to je to. Preporučam ti da si kupiš sirutkine proteine, ja sam svoje kupila u Helixu u Vlaškoj, od "Ultimate Nutrition". Traži čiste proteine. 100% čistih proteina nema, ali oni će znati na što misliš. Moji su od čokolade i super su!
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom