Pogledaj jedan post
Old 10.02.2010., 19:15   #10
Quote:
mimozamoja kaže: Pogledaj post
Poslije gotovo 2ipo godine sto sam sa suprugom, udata godinu dana, imamo cerku od 8 mjeseci ja i dalje ne vjerujem svom muzu i on ludi a ja svaki dan pravim lom i urnebes u kuci zbog mojih raznoraznih umisljanja.Nije samo jedna stvar da mi smeta, svaki dan izmislim nesto novo ali u mojoj glavi to zvuci toliko istinito a muz je jako strpljiv sa mnom jer kaze da me voli a ja ovo sve radim zato sto ne osjecam da me on voli? Kako znati kad te neko voli? On sve radi u kuci, kuha, kupuje hranu, cisti, meni ne da nista da radim i nije mu tesko nista a ja bih sve to zamijenila da ne mislim da on iza mojih ledja stalno gleda u cure i izmislja uvijek razloge da treba da idemo u odredjenom pravcu samo zato sto je vidio neku curu zgodnu i onda ja poludim i tako je svaki dan u zadnjih 2 godine. Sve je to moja nesigurnost jer ja mislim da ne izgledam dobro i onda kad on gleda u te cure onda ja mislim da sam jos ruznija jer bi on uradio sve samo da prodje kraj tih cura. On meni konstantno govori da to nije istina, ali kad smo se poceli zabavljati on bi uvijek u drustvu ili ako smo na javnom mjestu skinuo ruku s mene ako neka cura prolazi i onda bi se ja osjecala bezvrjednom.
A oženio se jer je to bio normalni slijed stvari,nakon šta je saznao da mu je cura trudna,komotno je mogla biti i neka druga a ne ti...mislim da te baš i ne voli,ali sigurna sam u to da ćeš ti svojim ponašanjem i tu sačicu ljubavi koju osjeća za tebe smanjit na makovo zrno...
Ovo boldano,to bi i moj bivši muž radio.
To njegovo meni ostavlja dojam ko da kaže: imam nekog,ali ako se otvori kakva bolja mogućnost ili interes neke bolje treba se znati da sam "otvoren" za moguće kombinacije".
To je meni ponižavajuće prema ženi...al postoji još jedan problem,a to je kad muškarac žensku očigledno ne voli baš dok hodaju,al je onda zavoli uistino,međutim njoj neovisno o tome ostane nažalost "jako dobro pamćenje" i stoga vječita sumnja,a prošlost svi znamo,ne može se mijenjati.
Npr.moj bivši muž kad bi išli po gradu bi se poprilično fizički odmicao od mene,da ne znam valjda netko ne pomisli da smo skupa,a mi u braku,ili bi čak sjeo dalje od mene ovdje i ondje.A kad bi sreli neku atraktivniju žensku iz objekta di radi,pozdravljao bi,laprdao,uvijao se i kesio ko kolodvorska kurva,pritom mene ignorirajući (mislim ko sam mu ja ) i govoreći sav oduševljen susretom i njome, ka jel tako da si bar malo ljubomorna... A brate mili na koga ? Mogu samo zamislit kako bi bilo da nisam bila taj moment kraj njega...

Al svejedno ništa ne briše taj gorak osjećaj kad vidiš da svaku štracu (neovisno o spolu) koju zna duže od sat vremena vrednuje više od vlastite žene s kojom je toliko prošao...
A što se tiče kuhanja,spremanja,pa pobogu nosiš njegovo dijete,a često to rade i umilni muškarci nakon prevare,plus što još nose darove ko Djed Mraz,ali opet tehnički može bit i ništa,samo običan muškarac dobrog vida bez bludnih namjera....
ždralexandrijka is offline  
Odgovori s citatom