Pogledaj jedan post
Old 02.06.2003., 05:51   #20
Quote:
indian kaže:
marihuana (povremena ili jednokratna upotreba): 1 - 7 dana
marihuana (dugotrajna ili kronična upotreba): 1 - 4 tjedna Napomena: THC, Marihuanin primarni psihoaktivni ingredient, smješten je u tijelu u
masnim stanicama. On se od tuda lagano otpušta u krvotok i urin do nekoliko tjedana. Kronični korisnici i pojedinci s velikom masnoćom tijela su najozbiljniji za detekciju čak i nakon nekoliko tjedana.


Ree, prepadaš me tu (srećom) krivim informacijama

Shto bi reklo, nakon dugotrajne uporabe - sto ne mora znacit svaki dan, nego povremena uporaba kroz dugi period - vrlo je realna detekcija i nakon vishe tjedana - recimo njih 6, tj, mjesec i pol dana...

a poshto tamo josh pishe...

Preciznije odrediti koliko će se THC zadržati u organizmu izrazito je teško jer se zadržava u masnom tkivu, te period detekcije ovisi o količini i učestalosti upotrebe, težini tijela, metabolizmu, postotku masnog tkiva i aktivnosti organizma.

...slobodno mozhesh pretpostaviti da je MOGUCE naci ga cak i nakon nekih 2 - 2 i pol mjeseca, ako ne i vishe...

dakle, moja laicka pretpostavka je bila 1-6 mjeseci, a znanstvenici kazhu 1-3 mjeseca...

pa moram priznat da sam ponosan sam na sebe, jer sam ti ono reko iz svog mishljenja, pa to shto sam fulao tri mjeseca i nije tak strashno

ali opet... ja nebi rekao da mozhes bit sigurna da nakon 3 mjeseca se nece nista naci, samo bi reko da vjerojatno nece...

dok nakon nekih 5-6 mjeseci zbilja mozhesh biti sigurna

jebiga, pa ipak ja moram bit u pravu, nemozhe shkorpija priznat greshku
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom