Pogledaj jedan post
Old 05.01.2009., 15:30   #20
Evo da se malo uključim i ja!
Mislim da ako se ide na soluciju privatnog dopunskog osiguranja, najbolje je uzeti neograničenu svotu pokrića. Jer ako nastupi bolest, nedaj bože malo kompliciranija, šta će se dogoditi kad se ispucaju limiti koje osiguranje pokriva, a budu potrebni još daljni pregledi?! To je prednost HHZO-a, bar tako mislim.

Pošto radim svojim klijentima i dobrovoljna i dopunska osiguranja u sklopu svog posla, reći ću vam upravo primjer kako je bilo mladom bračnom paru napravljeno: pa da vidite da je HZZO samo jedno prisilno uzimanje novca od ljudi i krpanje rupa u proračunu zbog očigledno velikih rupa u njihovim glavama.
Dakle napravio sam im policu dopunskog ( ne dobrovoljnog ) zdravstvenog osiguranja s NEOGRANIČENOM svotom pokrića i to u 12 mjesecu kada je kod Croatie o. bila akcija da imaš neograničeno pokriće za 75 kn mjesečno! Dakle 900 kn godišnje ( bez obzira na godine ). Onda se to osiguranje napravi kao obiteljsko (2 člana ili više) što daje još 10% popusta ( 900-10%=810kn godišnja premija) , i ako se plati godišnja premija u cijelosti još 5% popusta (810-5%= 769,50kn godišnja premija) . U konačnici to iznosi 64,12kn mjesečno!!! Ušteda je vidljiva.

Ovo sam vam napisao zato jer znam da će dosta vas se poraspitati i po osiguravajućim kućama, pa da znate da imate pravo i na neke popuste i kako do njih doći, pa zato obratite pozornost i na to.

Moj osobni stav je da ću rađe dati novac nekoj osiguravajućoj kući, nego ovoj gulikoži zvanoj država, jer više neznaju na koji način da nam uzimaju novce pa izmišljaju razne gluposti. Besramno nas kradu i gledaju kako da nam uzmu novac na različite načine, sve pod izlikom, bit će bolje, a ja tu nekakva poboljšanja ne vidim.

Zadnje uređivanje sugarray : 05.01.2009. at 15:40.
sugarray is offline  
Odgovori s citatom