Pogledaj jedan post
Old 03.02.2006., 23:16   #10
PAncerice su jako vazne,ako nogu ne drze kako treba ili ako zuljaju,nisi nista napravila.

Po meni je to najvazniji dio opreme,imati ces ih najduze vremena pa se isplati potruditi oko izbora.
Ja sam ih mijenjala lani,na pocetku sezone sam probala X-wave i cijelu sezonu sam isprobavala razne modele u nadi da cu proci jeftinije.
NA kraju sam kupila X-wave 9,0 od Salomona.Pasu mi jer imam uski glezanj i jace listove.Uzela sam velicinu tako da su mi taman knap.

Ideja da ces kupiti udobne,vece, i utrpati dva para carapa je u praksi cisti promasaj.Broj koji u ducanu izgleda knap, na snijegu, kada se pancer zakopca i noga se nagne prema napred, bude taman.

Skije imam s radijusom od 14 metara,ok za carving ali i za voznje izvan pista.Uzela sam 10 cm krace od visine.Tako mi najbolje pase, rentala sam krace ali mi nisu odgovarale za prsic.Bacalo me na glavu
Zimus sam zapikirala metronke od Atomica

Ako mozes rentaj i isprobaj model koji namjeravas kupiti.

Uzmi u obzir kod izbora i namjenu-volis li vise karvati,skijati po pistama,izvan pista,prsic... I sa polikarving skijom se da fino otkarvati zavoj ako dosta isforsiras.


Sretno
Noemi is offline  
Odgovori s citatom