Pogledaj jedan post
Old 08.03.2011., 14:33   #7
Nalog za dovođenje

Molim Vas, poštovani forumaši , da me uputite u proceduru. Malo ću živopisno opisati događaj koji se zbio a Vas bi molio da to ubacite u pravnu proceduru.
Dakle, kao optuženik sam imao zakazano ročište na koje sam zakasnio 15 minuta iz razloga što se cesta kojom sam putovao na sud bila zatvorena o čemu nisam imao spoznaje.
Nakon kašnjenja od 15 minuta ulazim u sudnicu i iznosim sucu razlog zbog kojeg sam kasnije.
Sudac je zakazao slijedeće ročište i izdao nalog za privođenje i o tome me obavjestio. Ponovo sam naveo razlog nedolaska na vrijeme na što mi je odgovoreno da to nije relevantno,na što sam izjavio sucu da se možemo flip flopati cijeli dan s razlogom te ponovio da mi je žao ali da stvarno na navedeno nisam mogao utjecati niti imao spoznaja o istome.
Sudac mi je na to odgovorio da bi baš ostavio na snazi nalog za privođenje zbog mog flip flopanja kako sam se ja izrazio.
Uručen mi je poziv optuženiku koji sam potpisao, zaprimio.
Zanima me kako mogu saznati da li je nalog još na snazi kako bih, ukoliko to jest slučaj, izbjegao pojavu policajaca na kućnom pragu tj. postoji li mogućnost da se taj nalog ako postoji, povuče?
Hvala unaprijed.

Zadnje uređivanje zodax : 08.03.2011. at 15:46.
zodax is offline  
Odgovori s citatom