Pogledaj jedan post
Old 07.03.2012., 11:31   #10
Quote:
bia333 kaže: Pogledaj post
Nisam stigla da gledam juce i prekjuce, molim te posto vidim da pratis kazi mi sta se desava sa Polatom i Ebru? Kakva je njihova prica, i sta je sada sa djetetom?
Meni draga osoba gleda ovu seriju i hocu da budem u toku. A iskreno zanima me ljubavni dio ove serije, iako je sveden na minimun, kakav je odnos Ebru i Polata?
Pa što ne pitaš njega/nju šta se događa u seriji, nego nas?

Zezam se, samo ti pitaj šta ti padne na pamet, baš mi je drago da mogu nekog 'daviti' s ovom serijom, ako ne u reali (od mojih nitko ne gleda), onda barem u virtuali. U zaostatku sam nekoliko posljednjih epizoda (aktivirala se ponovo na forumu i ufuravam se u Suskunlar, svo slobodno vrijeme mi ode na to), moram nadoknaditi sad za vikend.

Polat (tj Ali) je imao veliku ljubav iz mladih dana, Elif, kasnije je tu bilo svega i svačega pošto je on morao skrivati pravi identitet itd….ugl kasnije, kad se stvari među njima srede i ljubav procvjeta ona strada u prometnoj nesreći i uslijed komplikacija umre (ne znam, iako su spojleri, ovde nitko nije gledao, pa ne znam koliko mogu otkrivati a da vam ev. gledanje bude interesantno?). Nakon Elif dugo ništa, pa samo naznake simpatije s jednom Ahu, koja je također stradala na jeziv način, i onda Ebru. Nju je Polatu 'namjestila' njegova majka, jer je pošto poto htjela da se on napokon oženi i ima djecu. Sad možeš zamisliti situaciju, veliki Polat Alemdar ide upoznavati curu koja radi ko teta u vrtiću i koju mu je našla mater, to je bio piš. Elem, njemu se Ebru na prvu svidjela, kliknulo je na prvu i klik je upoznavanjem samo još više rastao, iako je s njegove strane to bilo više kao simpatija, naklonost, poštovanje, nego neka strastvena ljubav. Prvi put kad joj je izjavio ljubav (već su bili u braku) rekao joj je nesvjesno Elif…njemu je Elif definitivno bila i ostala jedina prava ljubav, iako se u tome Ebru dobro snašla i nije previše ljubomorisala (tu ga je mislim pridobila definitivno i izborila se za svoje mjesto). Ugl. vjenčali su se. A ona u početku zaljubljena ko tinejdzerica…tek su joj kasnije postale jasne neke stvari, za koga se udala, kakve rizike nosi prezime Alemdar, kako ga nikad nema, kako će stalno morati strahovati hoće li se uopće vratiti itd. Polat je od početka bio maksimalno fer prema njoj i iz nekih sitnih stvari se može zaključiti da je na svoj način ipak voli (u seriji nema izljeva ljubavi, eksplicitne romantike i sl., sve zaključuješ posredno). Ebru je u međuvremenu evoluirala iz zaljubljene šiparice u realnu ženu koja čvrsto stoji na nogama i koja bi za svog muža uradila sve i ništa joj po tom pitanju nije teško. Ona baš voli Polata, ali onako nenametljivo i tiho, odana mu je do kosti, prava Penelopa. I sve bi bilo ok, da se ne pojavljuje njen otac, profesor i politički novinar koji radi za nekakvu organizaciju protiv koje se Polat bori i da ne pogine u okršaju s Polatovim ljudima. To Ebru izbezumi tj dovede je u situaciju da mora birati kome vjerovati, iako je ljubav prema Polatu i dalje neupitna. A čini mi se da se i njegovi osjećaji prema njoj (u početku opterećeni uspomenom na Elif) pretvaraju u pravu ljubav. Dotle sam došla. Ne znam za dijete, nije valjda rodila u međuvremenu? Znam da je jedno vrijeme čuvala Mematijeva sinčića Alija, možda misliš na to dijete? I znam da je mali Ali isto ubijen, scene sahrane su nešto najpotresnije što sam vidjela u ovoj seriji, a nagledala sam se svega i svačega.

Ima u seriji još sporednih ljubavnih priča, ali najveća je Polat-Elif i Polat-Ebru. Elif mi je bila simpa, ali pomalo iritantna kao osoba, nervčik, a Ebru je sjajna, ona mi se baš sviđa.

Polat i Elif (Ozgu Namal)



Ebru (Hatice Sendil), Polat i mama , scena upoznavanja.

__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 07.03.2012. at 11:37.
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom