Tema: Rat kultura
Pogledaj jedan post
Old 03.02.2013., 16:40   #64
.. pa nacija je nešto uzvišeno .. san .. fikcija .. .. nešto za što se veoma dobro može umirati i ubijati .. .. jedno govno .. naravno .. savršeno upotrebivo da bi gnojilo svakakvo raslinje .. .. naravno filozofsko pitanje je .. u kojim uvjetima šta gnoji ..

Quote:
U svakom slučaju, ne zalažem se za istjerivanje udbaša i ustaša da bismo mi ostali živjeli u miru.
.. ne .. naravno .. vi ste u istom krugu .. ali .. ako se neko sjeti da krugove oblikuje drugačije .. nastaju problemi ..
.. milion onih sa dna .. bili bi opasni kad bi sami bili u jednom krugu .. i kad bi taj krug vjerovao da za vas svu trojicu ima samo jedno dobro rješenje .. dobar metak pred dobrim zidom .. .. ako vi .. u vaša tri kruga povičete dno .. to dno više ne postoji ..

.. svijet funkcionira prilično jednostavno .. .. pokreće ga osjet .. ticin san .. i moguće da se taj boji nekog ko može vjerovati da je moja smrt rješenje .. i onda taj osjet .. da tom nekom .. srbe .. sa kojima da se zakači ..
.. devedesetih su srbi bili .. kolateralna šteta .. .. narod je gadno mrzio šefove .. komunjare .. nesposobne i kurvine sinove .. .. tuđo je pokupio bjes naroda i pokazao mu srbe .. raja je potukla srbe .. tuđo je dobio državu .. raji je ostala kurčina .. sve stare komunjare .. govna i kurvini sinovi .. sada ne više šefići .. sada privatnici i direktori ..

.. zanimljiva je ta obiteljska tradicija ..
.. meni je djed .. ako je bilo kakvih glasanja .. 100% glasao za musolinija .. otac 200% .. za tita .. a ja 100% više odavno za nikoga ..
alim is offline