Pogledaj jedan post
Old 03.09.2014., 15:12   #8
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
mame, evo jedno možda bezvezno pitanje. cura je krenula u vrtić u ponedjeljak. taj dan sam bila s njom u vrtiću cijelo vrijeme, nekih 3h, jučer sam ju ostavila samu oko sat, sat i po i danas sam ju samo ujutro ostavila i ostala je i na spavanju. došla sam danas oko 13h da vidim kakvo je stanje, druga teta mi je rekla da je sve ok, da je malo plakala, ništa strašno, i da se jaaaako vezala za tu tetu iz prve smjene (ja sam pričala sa ovom koja dolazi u drugu smjenu, budu sa njima njih dvije za vrijeme ručka). npr.ta teta mora biti tu negdje kraj nje, tj.njoj "na oku" dok ruča, i kad se igraju stalno zove tetu. za uspavljivanje ju je ova druga nosala, ali je ona pogledom tražila tu prvu.
eh sad, ja bih nekako da "počastim" te tete. znam da će neki sigurno reći da je to glupo, da to ne radim, da su plaćene da rade taj posao itd. ali ja bih ipak da im se na neki način zahvalim, i da budu malo pažljivije prema njoj na početku, dok se ne oslobodi.
ŠTA IM ODNIJETI? neću, ni ne mogu, ništa krupno. neku bombonieru ili čokoladu? je li to bezveze? ili ipak nešto konkretnije?
Mito i korupcija
Tete su očito dovoljno pažljive i bez potkupljivanja, kako i treba biti.
Davanje darova unaprijed mi je bezveze. Darivanje nakon mi je ok, ali samo simbolično. Ovo tvoje bi mi spadalo u kategoriju puno unaprijed.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom