Pogledaj jedan post
Old 31.05.2006., 13:02   #71
Quote:
lolita11 kaže:
mislim da ovo uopce nije potrebno komentirati.nadam se da ovo ne dolazi od fakultetski obrazovane osobe jer onda stvarno hrvatska odlazi kvragu...ili se ja druzim sa malo drugacijim ljudima.....
..italija bi mogla kvragu, ali sumnjam.

mislim da bi trebala promijeniti nik u lolita 14..pa onda u lolita 24. mislis da je zivot statistika? than if ocekivanja? ..zasto negiras nesto sto je poznato vjekovima. pa sama institucija braka je sama po sebi misticna i jasno da osobe koje to ne shvacaju bjeze u iluziju sigurnosti koju zovemo znanost.
postoji nesto sto se zove zaboravljeni jezik. tebi je bitan samo ritual forme. da malo bolje sagledas stvari vidjela bi da je npr. menstruacija na dan vjencanja vazan pokazatelj trenutnog stanja koje ce se odraziti na buducnost braka. to je sudbina jer, naime, takav pokazatelj se cesto dogadja i van menstrualnog ciklusa! a, kako to objasnjavas, molim te lijepo, a?

uostalom, tvoj otpor prema cinjenicama i dugotrajne pripreme samo pokazuju da si ti praznovjerna, a ne ja.

kazem ti, prihvati stvarnost cak i ako je nevjerojatna, djeluj optimizmom i vjerom, kvantna polja sve vracaju.

__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom