Pogledaj jedan post
Old 19.02.2017., 18:00   #13
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
a, ti si 100% sigurna da tvoja petica je i petica na državnoj maturi

inace,
protiv državne mature,
dokle god ce svaki ucitelj/profesor imati svoje kriterije i sam odlucivati o nacinu rada, dokle god u hr. za određeni razred/predmet nece biti samo jedan udžbenik, dokle god se matura ne uskladi sa programom svake srednje škole.
ja predajem u osnovnoj.
to je prvo. drugo, ove godine je četvoro mojih (ok, zajednički projekt, jer sam na komplikacijama pa je završni dio nastave i priprema odradila kolegica koja me mijenja, moji su samo zadnje 3 godine bili ) prošlo na županijsko natjecanje. znači, od 27 pozvanih učenika, četvoro je mojih. rekla bih da bi to bile petice i na maloj maturi, a ti?

a što se samostalnog odlučivanja o načinu rada, to se zove učiteljska autonomija, i znači da mogu prilagoditi nastavu potrebama i interesima učenika kojima predajem. fuj to, trebamo svi ko borg ponavljati jedne te iste rečenice. po mogućnosti isti dan u tjednu. i oni koji rade u elitnoj zagrebačkoj školi jednako kao i oni što rade s polupismenom odgojno zapuštenom djecom iz pasivnih krajeva. istim tempom, istim rečenicama, sve isto, molit ću, to je ravnopravnost!
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom