Pogledaj jedan post
Old 28.05.2013., 20:39   #17
Quote:
-Kazzo- kaže: Pogledaj post
Da, iz iskustva. Poslovni partner to prodaje i dao mi je testere. Obični antioksidansi, samo u koncentriranom obliku. Umjesto da se netko zdravo hrani i na taj način dobija antioksidanse, radije daje lovu jer mu je netko prodao spiku da su antioksidansi alfa i omega. Najčešće ljudi padnu na tu spiku kad obole od karcinoma, ne shvaćajući da je sad antioksidansi neće spasiti stvar (isto kao što nisu ni prije, da budemo iskreni).
Nedavno sam čuo sam da ljudi dosta čitaju ove forume kako bi lakše došli do odluke da li da koriste ove proizvode ili ne ili da se uključe u sami posao ili ne pa mi je žao da zbog ovakvih smiješnih komentara ljudi koji očito ne znaju o čemu pričaju se odlučuju da neće ni jedno ni drugo.

Prva i osnovna stvar, da budemo iskreni, da li ti znaš što su uopće antioksidansi i da bez njih ne postoji način da ozdravimo od bilo kakve bolesti? Tu ne mislim na kojekakve tablete iz ljekarne koje uglavnom liječe simptome, ali ne i uzrok ili vam oštete par drugih organa kako bi ˝spasili˝ jedan bolesni.

Znači, antioksidansi se nalaze u voću i povrću i to u najvećem postotku u bobičastom voću, oni neutraliziraju slobodne radikale (štetne tvari od kojih obolijevamo i koje dobijamo kroz lošu hranu, masnu, prženu, loš zrak itd.)

Nažalost, s obzirom da u zemlji u svijetu, a i kod nas zbog lošeg upravljanja i iscrpljivanja zemlje,umjetnog gnojiva, velike potrošnje itd. odavno nema dosta nutrijenata,minerala pa i (željeza), to voće i povrće o kojem pričaš ima zadnjih 30 godina 50% manje nutrijenata nego prije. I zbog toga zato što se dostavlja u ogromnim količinama punih pesticida s jednog kraja svijeta na drugi ne može biti dobro. Zato treba pojesti 5 kila dnevno takvog voća da bi zadovoljili potrebne vitamini i minerale za jedan dan. Tu je kyani prepoznao priliku i uzeo 10 vrsta voća i biljaka iz cijelog svijeta koji su inače najjači antioksidansi i stavio ih u proizvod koji nema aditiva, bojila itd.. a konzervans koji ima je prirodni i biljni tako da nema štetnih primjesa. Ja jesam inače distributer već neko duže vrijeme i imam jako puno iskustava sa ljudima koji su imali različite kožne bolesti, psorijaze itd. pa i alergije, visoki tlak, dijabetes i vjerujte mi, da nemam takva iskustva i da ne vjerujem u ove proizvode, sigurno ih nebi preporučio svojim roditeljima, prijateljima itd. Možda to neki ljudi i rade, ali eto ja ne, vjerovali vi ili ne vjerovali. Problem je samo u ovom poslu što ima dosta skeptika i pogotovo je tako uvijek kad je nešto novo u pitanju.

Zato dobijete od svoje osobe koja vas je preporučila proizvode na probu da probate pa kad se čovjek sam uvjeri, ne može mu nitko promijeniti mišljenje. Svjestan sam i da je do sada na tržištu bilo svakakvih proizvoda pa i od tuda ljudima sumnja, ali ništa nikoga ne košta sam isprobati bez da išta plati. Žao mi je samo što kada vam doktor ili ljekarnik preporuči lijek iz ljekarne onda se ne sumnja u njega, a kada vam prijatelj preporuči onda odmah mislimo, kako su njemu prodali priču.

Lijepi pozdrav
spartak007 is offline