Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 11:27   #1881
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
kad turiš blokade jer te boli rame onda više ne boli. bar neko vrijeme.

protiv žuljeva nema blokade. Po ramenima se ne trči ali po stopalim bome jest.

Nravno malo karikiram jer ako je tensiki lakat što je naovdno imao Đoka ili kad je rame strgano..teško se može igrat..ali žuljuve su koma..to govorim kao veteran nosača žuljeva..u vojsci saam maršraro 30 km po deset dana s teškim žuljevima..nisam morao backhandirati, namještati se na volej..doduše bio sam pod opremom ali to je jedno bunilo od bola, psihičko i fizičko....svaki korak je kao hod po užarenoj žeravici svaki korak udara u mozak..zato kad mi netko omaovažava žuljeve dobijem nevjerovatnu dozu agresije.

Ljudi sa velikom nožurinom kakvu ima Marin i još onako svom iskrivljenom, od hoda po vanjskim rubovima stopala..patkasto reklo bi se, skloniji su željuvima od malog ili normalnog stopala..jel tu medicinski tim zakazao..ne znam..
Nigdje ja nisam rekao da žuljevi ne mogu biti zajebani i bolni, nego da smatram da ipak nisu takav tip ozljede koji bi uzrokovao kompletan meltdown i predaju bez ispaljenog hica, odnosno koji bi bili toliko strašan hendikep.
A pogotovo ne tip ozljede koji se ne može sanirati prije pa čak i za vrijeme meča.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom