Pogledaj jedan post
Old 14.11.2017., 08:20   #393
Danas sam odvalio cetri epizode ove sezone samo da bi sam sebi potvrdio da se na ovo vise ne isplati potratiti ni minute....a zadnja epizoda je zbilja tesko smece....jedino ako je radena kao hommage najtrash partizanskim filmovima onda ajde.....

Znam da serija vise manje prati strip i dok je stripa i komercijalne isplativosti ici ce i serija ali strip je drugi medij....ovo vise nije probavljivo.....

Navedimo samo neke pizdarije u prosloj epizodi...
1. Carol u sukobu sa neganovcima.
Ne samo da ova heroina tj. Superbaka vec iza sebe ima dobru satniju muskih zlikavaca koje je pobila od kojih su neki imali i ranija iskustva s oruzjem....scenarist zadnje serije hoce me uvjerit da joj prosjecni neganovac ne bi odmah sprasio metak u glavu kad je digla ruke u zrak i stala pred njih iza onog auta......ali naravno pola minute kasnije isti nece imati problema da ispali sto metaka u svog partnera kojeg je uzela kao zivi stit..a uzela ga je tako jel joj se moglo.....mislim WTF!

2. Teski kalibar hirovite naravi
Super je kako s velikim kalibrom neganovci pokose sve kraljeve ljude ili gotovo sve ali na kraju nemogu pogoditi ricka u dzipu na dva metra .od kise metaka koji trgaju udove na dzipu je stradao samo hladnjak ostatak metaka djelovao je tako da brijem da bi bozicne prskalice napravile vise stete da ne pricamo da niti jedan nije okrznuo sajbu...naravno robin hood darly je rjesio zlikavca pucajuci iz pistoljcica valjda sto kalibara manjeg i to jednom rukom vozeci motor....naravno gadao je lijevom rukom.....jao majko.....potom skok ricka noz u trbuh i jeftini kung fu zoom

3. Bitka na neretvi
Dakle gospoda ratuje na dva metra jedni od drgih puskara se naveliko i nasiroko ali neganovci hrabro preuzimaju ulogu svaba i jurisaju na metke iako mogu ostati skriveni iza zaklona...

Rip. Tigre....bio si ok.

Zbogom serijo....vrijedis koliko vrijede i prve dvije tri sezone....ovo mogu pratit samo zombiji jos valjda

Zadnje uređivanje Roddy Piper : 14.11.2017. at 08:36.
Roddy Piper is offline  
Odgovori s citatom