Pogledaj jedan post
Old 01.12.2013., 12:33   #290
Bok svima.
Situacija je ovakva, pa ako netko ima provjerenu informaciju, ili neki copy-paste iz nekog pravilnika...
Imam još mjesec i pol pravo na naknadu, ali sam se nedavno zaposlio i naknada je naravno obustavljena.
Sad razmišljam dati otkaz da si skratim muke (priča za drugu temu), a ako ja ne dam otkaz, dat će ga oni meni, jer ni oni nisu zadovoljni.
Da li ću nakon otkaza moći primati ostatak naknade po prvom rješenju, ili će se zakačit za ovaj moj otkaz i na temelju toga odbiti nastavak isplate?
Ultimativno pitanje bi bilo da li ovo drugo rješenje "gazi" prvo, tj. gubim li sva prava iz prvog rješenja?
Da li će nastavak isplate biti moguć samo ako se opet negdje drugdje zaposlim, pa oni meni daju otkaz, tj. taj otkaz ne nastupi mojom krivnjom?
I da, još sam na probnom roku ako to ima neke veze. Možda se može malo preformulirati otkazni ugovor ako budu dobre volje?
Da li je bolje odtrpiti sve to do kraja i čekat da oni naprave prvi korak? U tom slučaju bi situacija bila čista, ne?
Nije sad neka velka para u pitanju, ali ako netko ima pametan odgovor/prijedlog/sugestiju/whatever, cijenim informaciju.
Burs is offline  
Odgovori s citatom