Pogledaj jedan post
Old 11.09.2016., 13:56   #19
Mi smo preko veze izabrali učiteljicu za koju smo čuli da je stroga i puno traži, ali i da puno nauči klince. I zajebali se. S druge strane, ostale iz generacije su bile sve cici-mici s klincima pa ne znam da li je na kraju izbor ispao toliko loš naspram alternative. Mislim da je zapravo greška kod mene, ja sam se školovala u velikom gradu i očekivala sam isto i od male sredine u kojoj su svi na neki način i privatno povezani.
Ne znam koliko bi bilo dobro da roditelji biraju predmete, školske kolege itd. Ipak se kod djece interesi, talenti, sposobnosti i afiniteti tek trebaju pokazati i profilirati, ovako bi roditelji previše utjecali prema sebi i svojim neispunjenim ambicijama.
Ono što bih htjela je veći izbor: više stranih jezika, poticajnije izborne aktivnosti. Jebote, kod nas su imali medijsku grupu, kad sam čula poveselila sam se da će pisati, fotkati, možda raditi filmice... A oni su samo gledali crtice četiri godine.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom