Pogledaj jedan post
Old 16.02.2017., 22:24   #45
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
Hvala ti najviše na svijetu ❤
1. pravopis: isla sam na županijsko iz HJ ��
2. mislila sam da mi nitko nece pomoći jer u prijašnjim postovima nista konkretno
3. hvala ti do neba jer trebalo mi je takvo nesto da me smiri❤
Onda si sigurno našla hrpu grešaka kod mene

Nemaš na čemu zahvaljivati, slučajno sam naletio na temu, a kako mi biješe dosadno rekoh, idem baciti oko, ne može škoditi

Najveći problem današnjice je što su ljudi uvjereni da moraju postići nešto što zapravo nije realno, nego gledaju - uvjetno rečeno - u reklamama, pa im taj umjetni i iskrivljeni pogled na svijet daje lažnu sliku stvarnosti. Tko je mjerodavan mene uvjeravati da je npr., Justin Papar najbolji pjevač i da nisam "cool" ako ne slušam njegove pjesme? Svaki je čovjek različit i ima neki svoj pogled na svijet. Dok god je taj pogled unutar normalnih okvira nema nikakvih problema. Namjerno nisam rekao unutar društvenih normi jer su današnje vrijednosti pomaknute u nekom smijeru koji možda i nije najbolji, ali o tom potom, nije ovdje tema. Naravno okruženje u kojem živimo često upire prstom u ljude koji nisu isti kao oni, ali zašto bi se prilagođavala seljačinama? Imaš svoj smjer i drži ga uzdignute glave, a oni neka poslje gledaju u pod.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom