Pogledaj jedan post
Old 15.08.2017., 01:00   #35
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
meni nije jasno kako ti u 12 godina nisi skužila kakva je on osoba? bez obzira na terene i paralelni život i to što je on to radio paralelno i tajno. osobe koje vode paralelne živote imaju uvijek i druge negativne osobine u karakteru i ponašanju (recimo često su sumnjičave, nervozne, ne otvaraju se baš pretjerano, sklone su i nekim opijatima,itd). dakle nemoguće mi je zamisliti predivnu osobu koja je odjednom sve samo ne divna
Dok smo oboje radili u Hrv svaki vikend smo bili zajedno i ta nasa veza je bila ok normalno da je bilo nekih nesuglastica kao i svugdje ali smo sve prebrodili... kako odlazi raditi na teren odjednom pocinje puno piti izlaziti i dobiva tu neku grandioznu sliku sebe... jednom prilikom mi je rekao da ga je takav nacin rada i drustvo iskvarilo. Ja mislim da je od pocetka bio takav ali je to vjesto skrivao... nakon pocetka rada u inozemstvu jako se promjenio i nije bio vise ona ista osoba, sad misli da je Bog i da mu se svi trebaju klanjati. Labilne je osobnosti i jako se zeli svidjeti drugima. Meni je ovo sve mucno... jos na pocetku veze se pricalo da voli gledati okolo druge cure ali me on vjesto uvjeravao da nije tako, nekad je i znao podici ton na mene.. ali voljels sam ga i tada bih svoju ruku dala u vatru za njega... zato me i je ovo sve sokiralo.
Kockic is offline  
Odgovori s citatom