Pogledaj jedan post
Old 20.02.2009., 18:24   #9
Quote:
VRLONEVIDLJIVA kaže: Pogledaj post
Ne, nisam solo. Možda je tko zazvučalo iz teksta ali ne nisam ali volim imati slobodu i volim imati prijateljice. Ne želim završiti kao naši roditelji koji najčešće zavrašvaju tako da je majka kod kuće i tu itamo se podruži s kojom prijateljicom nakon godinu dvije dana čišćenja stana a otac prijateljuje s svojim muškim pajdašima, opijaju se i druže. Žene najčešće ostaju bez svojih prijateljica i ni blizu one kulte serije Sex i grad.To ne postoji. Meni se samo čini da odrastanjem gubiš lagano prijateljice...Govorim ovo iz aspekta žene i njenih prijateljica. Muškarci- po mom mišljenju- ne prolaze ni približno ovako nešto. Oni su drugačiji tip. Vide se s frendom nakon 3 godine i kao da ništa nije bilo dok cure to drugačije doživljavaju i zato mislim da kroz ovaj proces sve cure prolaze ali se i razilaze...

Eto kad su nam utuvili u glavu- fakultet, posao, muž, djeca i....... nema i. to bi bilo to.
Draga možeš govoriti samo u svoje ime. Nisu vam muškarci krivi što se više ne družite nego ste si same krive. Zašto svoje planove podređujete bilo kome pa i dečku ili mužu. Naravno kad imaš obitelj potrebno je više dogovaranja nego kad si sama, ali prije termina za druženje porazgovarate s partnerima, sredite da on ili baka servis čuva djecu, uskladite termine kad vas može doći najviše i nema promjene plana. To što vam se razgovori vrte oko dečka ili muža je opet vaš problem. Pa tko vam brani da pričate o bilo čemu drugome? I da nađite si muškarce kojima je normalna podjela kućanskih poslova pa će i vama ostati vremena za piće s prijateljicama i neće vam se desiti što i mamama.
Usput rečeno dosta mojih prijateljica je odselilo iz grada, vidimo se svakih 2-3 god. i kad se nađemo vrijeme kao da nije ni prošlo, uostalom čujemo se i preko telefona, maila, skypea....tako da to nije karakteristika muškaraca.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom