Pogledaj jedan post
Old 04.07.2006., 00:38   #33
Quote:
geza kaže:
Smiješ ti gospodine postati i raditi što te volja, ali u komunikacij samnom uvjet je da budeš uljudan, da ne pišeš o meni, već o onome što JA pišem , a ne o onome što ti eventualno misliš da pišem. Ako ti nešto nije jasno, ili ti je nebulozno, prije nego kažeš svoj subjetivni, ili objektivni sud red je da pitaš od kuda izvlačim stanovitu tezu, teoriju ili geledište te da zatražiš od mene argumente. To je minimalni korak u nekakvoj nornmalnoj i pristojnoj međuljudskoj komunikacije, a ne odmah " iz trbuha " - pišeš gluposti!
Ti nisi taj da češ suditi o onome što pišem, to naprosto ne dozvoljavam, jer smatram, da suditi mogu samo činjenice i argumenti a ne ovo ili ono nečije mišljenje, uključujući naravno i moje.
Ja sam već nekoliko puta napisao na drgim forumima da ništa ne pišem napamet, bez pozadine i podloge i bez argumenata. Ako je nešto dvojbeno onda tako i govorim, a ako nije onda je to teza koju branim argumentima i znam ju braniti.
Osim toga ja se ne pojavljujem da se s nekim pametarim, već plediram za suradnju i partnerstvo na istraživanju tema koje nisu samo moje, već su svačije - općeljudske a na koje do danas znanost i filozofija nisu odgovorile. No zadržavam pravo autorstva teme i ne dozvoljava da se po onome što napišem mokri i kaka kako nekome padne na pamet. Ja sam svjestan i imam već iskustvo da je forum veliko šarenilo učesnika, no neki minimali red u vođenju dijaloga treba postojati.
Dakle ja sam za argumentiranu raspravu o temi koju JA moderiram a ne učesnici svojim uopadcam i nesuvislim komentarima.
Ako si sposoban i spreman za takvu raspravi, izvoli!
Vidi, ovako: ovaj podforum moderira Danaye i Plavva, a ti si samo otvorio temu.
Pričaš o pristojnosti i kulturi, a na svaku moju opasku odgovaraš da je glupost! Jebe mi se i za tebe i za tvoje topice, i za tvoju tzv. argumentiranu raspravu, kad sereš po svemu što nije po tvome. Otvori svoj mozak i prema razlikama, tada možeš drugima pamet prodavati. Ovako se diskreditiraš i ispadaš naivan i osjetljiv kao djevica.
O šarenilu na forumu nemaš pravo pisati, niti o vođenju dijaloga, već shvati da tvoje mišljenje nije mjerilo ovog svijeta. Cijenim stavove i njihovo branjenje, ali ne na takav način kako ti to radiš, od radijskih cijevi na ovamo. Tada si se provalio... I to u FM području
Ako ti smetam, a ti me stavi na listu smetalica i nemoj čitati moje postove. Ili zatraži da me pravi moderatori banaju.
Nisam tvoj istomišljenik, i neću se praviti da jesam. Koliko god ti snažno braniš svoje stavove, toliko i ja branim svoje. S tim da se moji stavovi podudaraju sa stavovima znanosti (osim što se tiče evolucije, tu sam strahovito protiv, ali nisam ni kreacionist, već intervencionist), a ukoliko sam u krivu, umrijet ću u neznanju.... Isto važi i za tebe.
Galileo is offline  
Odgovori s citatom