Pogledaj jedan post
Old 28.12.2015., 08:25   #6
Ja se nisam upustala u dublje studiranje blw osim sto sam smatrala tocnim da nema smisa miksati hranu jer dijete onda opet samo guta, vec sam davala gnjeceno ili komade od pocetka dohrane (pahuljice, miksano i gotove kasice su posve preskocili). No slazem se s nosorog da to ne znaci da se nikad ne jede zlicom, dapace, i zlica i vilica se uvedu rano i dijete polako vjezba. Mojima je oduvijek bilo najdraze jesti u mom krilu i iz mog tanjura (ali svojim priborom), prvo oni pojedu juhu pa ja ostatak, onda oni pojedu meso i prilog, pa ja ostatak, i tako malo po malo svladali i pribor i svu regularnu hranu. Ok, mudro je staviti krpu u krilo jer bude hrane posvuda
S 18 mjeseci su oboje bili sposobni pojesti najnormalniji obiteljski rucak priborom za jelo bez ikakve asistencije.

Ali - nista od svega ovog nije sprijecilo mladjeg da ne voli jesti i da pojede svaki put tri zalogaja i njemu dosta. I tako vec skoro cetiri godine. Evo smo se jucer opet natezali, pojeo je ujutro jednu palacinku, a za rucak u pola jedan samo bistru juhu s taranom. Tek nakon spavanja, u cetiri popodne, je pojeo malo mesa i priloga. Za veceru je ogladnio u 21:30 kad smo se vratili iz shopinga. Na, nije nista grickao u medjuvremenu, jednostavno ne voli jesti, ali bar nije izbirljiv sto su ta tri zalogaja jednom kad napokon ogladni
proab is offline  
Odgovori s citatom