Pogledaj jedan post
Old 28.12.2015., 17:51   #10
Quote:
A_N_A kaže: Pogledaj post
@nosorog
Meni nije notmalno da tvoje dijete ne hoda sa 10,5 mj! (primjerice sam ovo rekla, da se ne napiknes kao osobni napad!)Reci da ti nije normalno da dijete od 12 mj ne jede koristeci zlicu je apsurd! Samo zato jer tvoje koristi. Svi oni imaju svoj tempo i ne znas sto se cudis. To svaka mama zna.
Samo kazem da u ovoj fazi dok jos ne koristi zlicu tesko da samu sebe moze nahraniti grisom. I zato mi BLW teze pada u fazi dorucka od hranjenje na zlicu.
bez brige, nemam razloga ista shvatiti ko napad, ako ti namjera nije bila napad.
a i cak i ako jest

nije stvar u tome da dijete ne zna koristiti zlicu, nego da mu/joj se ne daje da ju koristi.
istina je da djeca imaju svoj tempo, ali bez obzira na tempo, dijete koje stalno lezi u viperu/kolicima/hranilic, kasnije ce propuzati i prohodati od onoga koje je na podu.
mozemo mi beskrajno postovati tempo razvoja, ali moramo stvoriti i uvjete da taj razvoj moze teci.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom