Pogledaj jedan post
Old 27.01.2017., 13:50   #70
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
Jebemu baš to, i meni ovo najviše smeta, zovem ordinaciju 20 puta jedva da se jave 21. put, naruče me za 7 dana i onda još čekam po sat vremena, pa tko je tu lud!? Koliko samo puta sjedim u čekaonici i kako je starija zgrada čuje se telefon da zvoni 10 puta a sestra se zajebava, pa još što je najgore nekad i isključe telefon na pola sata da im eto ne smeta jadnima.
Ja dolazim u ORL ordinaciju popodne i nema nigdje žive duše. Doktor se šeta, ulazi i izlazi iz ordinacije.
Želim pregledat dite nakon operacije uha, da se vidi kakav je napredak. Sestra će da me ne može pregledat ovaj doktor nego samo onaj koji je dite operira.
Naručuje me za mjesec dana.
Za mjesec dana opet isti taj doktor koji je bio taj dan, ali je onda mogao pregledat dijete. Da bi se ustanovilo da je previše smole u uhu i da to treba čistit (ne može se ništa vidit) i opet doći na pregled za mjesec dana.
To su nam mogli reći i prvi put. Bačenih mjesec dana.

U očnoj ordinaciji isto tako. Došao u 8. mjesec, nema nigdje žive duše, sablasno prazno. Da ne može pogledat dijete, nego treba čekat minimalno 4 mj.

Za pregled dojke se upisuje godinu ipol - dvije unaprijed. Ako žena ima problem sa dojkom, dok dođe na red za pregled može si potpisan smrtnu presudu.
Znači tjeraju te privatnicima. Jel ovaj uzorak slučajan? Aha...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom