Pogledaj jedan post
Old 08.08.2017., 23:40   #180
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
1. Korinćanima 9,5
Zar nemamo prava ženu vjernicu voditi sa sobom kao i drugi apostoli i braća Gospodnja i Kefa?
Zar ne bi bilo logično da onda piše svoju ženu,a ne ženu vjernicu,ovdje je sasvim jasno da su apostoli propovjedajuči o Isusu ,nailazili i na žene koje su upoznate s Isusom te su i one propovjedale o Isusu,nakon čega su samu evangelizaciju radili skupa.



Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Što ponavljaš ono što sam ja već dva puta pojasnio da se radi o pojmu koji označava vjernicu, "sestru u vjeru".
tako je, ‘Adelphe’ je sestra.


Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
"Ovdje je mišljeno" da su apostolske supruge vjernice. Nisu valjda vodili sa sobom neke djevojke, kao što vojska vodi sa sobom neke "djevojke".
Vodili su sestre vjernice,da propovjedaju skupa s njima.



Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Ti si bolji prevoditelj s grčkoga od svih najboljih prevoditelja na engleski?
Ne ,naravno da nisam,samo bi tebi ,bar po ovome, trebalo biti jasno zašto je tumačenje svega u Bibliji pridržano samo Crkvi i nikome više.

U protivnom,Zoki0307,Nepoznati,Pravi Život,Alatničar,Khulus... se neče nikad složiti i imati čemo potpunu anarhiju,kakva i vlada ovim forumom sada.


Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Ja s tim nagonom nemam nikakvih problema, hvala na osobnom pitanju i ružnoj osobnoj insinuaciji.
Ti si insinuirao da je to najjači nagon,slažem se s tobom,ako je životinja u pitanju.

Ako je svjestan čovjek u pitanju,a naj jači adut mu je razmišljati donjom glavom,ne mogu se nikako složiti s tobom da je to dobra odlika.

Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Ti si svetac u apsolutnoj apstinenciji od ikakva oblika spolnog uzbuđenja?
Good for you...
Naravno da ne,ja sam oženjeni čovjek,otac 2 djece i trečim na putu.

Da sam želio biti u celibatu(da je Bog to tražio od mene),bio bih svečenik.
__________________
Po pregorkoj muci Isusovoj ,Budi milosrdan nama i cijelome svijetu.
Sveti Bože,Sveti Jaki Bože,Sveti Besmrtni Bože,smiluj se nama i cijelome svijetu.
zoki0307 is offline  
Odgovori s citatom