Pogledaj jedan post
Old 12.09.2017., 04:13   #6
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Da,zakon će zaštiti onoga tko je kriv. No,onaj koji maltretira glumata nekog frajera pa ćemo vidjeti kakav će ispasti frajer kada dobi batine. Hoće li reći policiji tog čovjeka ili će izmisliti priču. Ako kaže policiji,to će ga maknuti sa reputacije koju si je nabio i morat će tražiti neki novi način za centar pažnje.

Znam tipa koji je završio u zatvoru 1 dan i morao nešto dodatn oraditi na slobodi,valjda uvjetna,što se desilo? Ništa,čovjek normalno radi posao unatoč tome što je poznat policiji samo što je on išao tuči nekoga tko mu ništa nije kriv. Maltretiranje je indirektni poziv na tučnjavu.


A možda će te jednostavno ocrniti pred ekipom i proglasiti luđakom. A ti ćeš završiti u zatvoru. Ako imaš djevojku on će ju i utješiti jer evo ti si jadan nestabilan. Ljudi iznad max 20 prestanu se služiti nasiljem. Jer ako su se već i služili naučili su lekciju ili su upali u problem s policijom ili se zatvorili u Tzv crnogorsko pravo koje se nastavlja dok barem jedan ne popusti. Ti njeg on tebe pa opet ti njega pa opet on tebe pa opet i opet i koje je rješenje? Ubojstvo. Inteligentni ljudi se izbjegavaju služit nasiljem ako nije krajnje potrebno. Imao sam sličnu situaciju, čovjek je provocirao ja ga izbimbetam i nakon toga ja kriv i optužen. Nemozes razbiti čovjeka zato sto ti je nešto rekao. Vrati mu također riječima. A ako je već uzelo maha zaprijeti mu i izvrijeđaj ga. I tu prica staje. Za par dana bok stari kaj ima. Pravimo se da smo veliki frendovi Itd. Bla bla bla. Svako živi svoj život. Na taj način funkcionira svijet. Stabilni ljudi nisu sitničava zlopamtila.


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom