Pogledaj jedan post
Old 29.08.2010., 12:39   #97
ZA 5RICU87 - malo ti se kasno javljam i ne znam kakva je sada situacija kod tebe. ja sam u sličnoj situaciji sada. Tata je u komi i dobio je Krapinske toplice. dali su nam u bolnici papire za HZZO koje moramo potvrditi i nitko nam nije rekao neka tražimo vezu. dapače, kontaktirala sam Krapinske i rečeno mi je da će bolnica sve sa njima ugovoriti. I u bonici su mi rekli neka samo te papire donesem nazad i da će ga oni poslati u Krapinske. Što se tiče smještaja i mi nismo financijski u mogućnosti biti gore ali i to sams e raspitala. Rekli su da ne možemo biti sa njime u toplicama ali u Turističkom uredu mi je rečeno da postoje apartmani od 100-300kn dnevno. Pa milsim da to nije nešto preskupo. Apartman od 100kn, to je mjesečno 3000 kn i nešto hrane za jednu osobu, jasno ako se nećeš razbacivati a milsim da ćeš toliko i kod kuće potrošiti. pa šrto potrošiš kod kuće, potrošiti ćeš tamo. To je moje mišljenje iako ni mi ne znamo što napraviti i da li uopće biti tamo s tatom da li je to uopće potrebno.
Nemoj odustati. Budi hrabra i jaka. Treba se boriti.
Molim te javi što se događa!
MMK is offline  
Odgovori s citatom