Pogledaj jedan post
Old 19.12.2002., 21:34   #10
"Ime?"-pitao je sluzbenik banke Pina
"Pino"-nakon kraceg razmisljanja odgovorio je Pino
"Prezime?"
"Kobalt"
"Gdje radite?"-dosao je do skakljivog pitanja gospon sluzbenik
"U Art Vandelay Industriesu"-bubnuo je Pino.Pa nece dobiti kredu ak kaze da je nezaposlen,a ak u Art Vandelay Industriesu ima mjesto za male celavce kao sto je George Costanza,ima mjesta i za njega!Na srecu,sluzbenik nije pratio Seinfeld.Sluzbenik na televiziji gleda samo hrvatske emisije i u slobodno vrijeme slusa Thompsona.Svoje frustracije iz bankovnog posla ispuca na thompijevim koncertima.Pino nije mogao vjerovati da ce napokon dobiti kredu.Nakon sveg sta mu se dogodilo,ovo je bilo nelogicno.Mada je bilo nemoguce,MORALO se dogoditi nesto sto ce pokvariti sve ovo
"Dobro,gospodine Kobalt,dobili ste kredit na..."-u tom trenutku sluzbenik zastane jer je u banku upao tip maskiran u paju patka a maskare su prosle prije par mjeseci
"Trick or treat!"-kvaknuo je Patak uperujuci pistolj u sluzbenika,a sluzbenik mu je naravno dao pare
"Hej,upravo sam trebao dobiti kredit!Nitko nece uzimati moje pare,sunce ti pačje!"-uzviknuo je Pino i skocio na Paju Patka
*PUCANJ*Metak je proletio kroz tijelo Pina istom brzinom kojom mu se odvrtio zivot pred ocima.Sad nije bilo vazno da li je Pajo Patak uzeo kredit.Nije bilo vazno da li ga Mirta voli.Nista nije bilo vise vazno

"Ime?"-pitao je sluzbenik
"Pino"-nakon kraceg promisljanja izustio je Pino
"Prezime?"
"Kobalt"
"Gdje radite?"-dosao je do skakljivog pitanja sluzbenik
"U Art Vandelay Industries"
"No no,znate da sluzbenik Nebeskog Suda zna kad lazete"-rekao mu je sluzbenik suda koji ce odluciti na kojoj ce lokaciji ostatak zivota provesti Pino
"Pes mater,to sam zaboravio!"-lupio se Pino po celu
"Uh,Pino,imao si ti dosta nevolja u svom zivotu.Ajd gubi se u raj,nek ti bude ovaj puta"-bio je blag Sudac prema Pinu
Pino je stajao pred vratima raja.Bilo je predobro da bi bilo istinito.Znao je da se moralo dogoditi nesto sto ce sve ovo pokvariti.Ovaj puta se nije nista dogodilo.Jednom je ipak jednostavno imao srece
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom