Pogledaj jedan post
Old 05.03.2008., 14:57   #31
Mi dobili Cam stolicu koja je ista kao Bubu, samo malo kvalitetnija - evo dura vec 8 godina i 3 dijete
Na Starcima sam napisala svojedobno post o hranilicama, kad su mi bile in, al se vise nemrem sjetit...

U biti, hranilice su u 3 kategorije, i isto kao s autima - koliko para, toliko (dodatne) opreme
- jeftinjaci tipa Bubu i osnovni modeli "velikih" firmi tipa Cam, Bebe Comfort, Graco... Pojasevi samo oko struka (ne preko ramena), jednostruka tacna... Sluze svrsi.
- srednjaci - obicno imaju ili duplu tacnu, ili su kompaktne, ili imaju pojaseve... nikad sve odjednom.
- skup(lj)i modeli - imaju sve prije navedeno, a cesto jos i fore sto ih je Milkica nabrojala...
Unutar skupina su razlike minijaturne, nekad imam feeling da su sve iz iste kineske tvornice, samo drugacija boja presvlaka.

Iz sadasnje perspektive - jedino bi meni bilo korisno od skupljih hranilica je dupla tacna, tako da onu uprljanu klopom mogu maknut, njemu dat komad kruha i u miru zavrsit rucak. Ovako imam pauzu usred rucka sa peri-brisi maramicama.
Tockici mi ne trebaju, po iskustvu s kreveticem su cak kontraproduktivni, nikad se ne daju zakocit kak treba.

Sto se tice Stokkea, meni su se jako svidjale, volim drvene hranilice.
Ali sam nasla komentare roditelja negdje na engleskom sajtu da su im se klinci odgurnuli nogom od stola i flop na zatiljak skupa sa stolicama
A na rodi info da su puno prakticnije one drvene kao slovo A, slovenske.
Svidjela mi se i Mandyna Chicco, cisto estetski.
Onda smo dobili ovu i nisam vise trazila.

Moj vec voli sjedit na obicnoj stolici. Napravi facu i sav si je vazan
Naravno, to je jos uvijek vise stos nego korisno, ali uz pomoc jos 1 osobe moze i tako jesti.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom