Pogledaj jedan post
Old 28.03.2013., 17:17   #7784
VINOGRADSKA dev.septum op. molim nekog pomoć :(

Htio bi pričati privatno s nekim ko je PREZADOVOLJAN sa iskustvom operacije dev. septuma u vinogradskoj, da je prezadovoljan da ima onaj osjećaj da "leti" od energije volje i kondicije, uglavnom da je presretan što je živ!!!!
(skype-fejs, imam na fb slike septuma kaj me muči pa možemo diskutirat ako tko želi pomoći a i postat prijatelji, ja točno znam što treba samo da li doktor zna to ispraviti dobro to je drugo.)
MOLIM DA MI SE SAMO MUŠKI OBRAČAJU KOJI SU ZBOG FUNKCIONALNOG PROBLEMA IŠLI NE ZANIMA ME RINOPLASTIKA SAMO SEPTO. No ipak imam ukošen nos 5mm od sredine septuma pa računam da mi Novi sve živo izravna perfektno i da se vidi to na licu, i nacrtat ću ovaj put doktorima kako ja vidim problem da nebi opet bilo nisam rekao što moraju napraviti kad ne znaju svoj osnovni posao SLUŠAT PACJENTA, računam na savršenu simetriju nosa i septuma pa mi predložite koje doktore bi opet htjeli ići jer su vam potvrdili svoje povjerenje ako bi trebali opet tamo ići da bi uvijek istog izabrali!
E da... Možda imam i polip izraslinu u ljevoj nosnici mislim da sam vidio nešto bijelo duguljasto duboko, pa da ne napravim pola operacije opet jel imaju tamo onaj moderni ct rendgen ili kak se to zove? i jel skeniranje ide prek dopunskog? koliko se čeka pregled?
Kakva im uopće tehnologija tamo jel ko vidio, ugl. sve me zanima ako ima neko tu vremena i volje mi pomagati platit ću mu uživo novcima za trud čim vidim poboljšanje, meni novci ništa ne znače (ali sam skroman i jedini mi izlaz iz ovog pakla zdravlje) za mene nema u tom sreće ali ako nekom trebaju neću požalit dati nekom ni 1000kn! ili 2000 zavisi od moje dobrote, strancu-poznaniku-novom prijatelju pa neka si kupi nešto korisno, novi mobitel fotić televizor šta god... ali samo ako ozdravim ovaj dogovor vrijedi i ozbiljan sam.
Ovako ne mogu funkcionirat sa glavoboljama stalnim, pritiscima, neispavan sam kao da sam stalno budan, ništa ne sanjam, ne sjećam se, gubitak kratkotrajnog pamčenja -nesposobnost učenja, gubitak zanimanja za hobije i dnevne aktivnosti, slabo zujanje u ušima po noći ponekad nemrem spavat od tog, iscrpljenost nakon par sati aktivnosti, nemam kondicije više uopće samo sjedim doma nikud ne idem više, depresija ona kronična, stres i napetost, napet sam stalno nikad nisam spontano opušten i na EKGu se nisam nikako mogao opustit je rekla, disanje na usta po noći a trudim se prek dana na nos ali onda ni ne dišem kad sam s ljudima i to što udišem malo zraka kroz nos iz grada koliko je u njemu zapravo smoga i kisika... mučnine od auta ne znam kad ću ikad vozit auto ovakav koga uopće zapošljavaju bez vozačke danas, slaba koncentracija, povečana osjetljivost na svjetlost i buku, jak sluh imam kao autistična djeca sve zapažam i čujem pa stalno imam slušalice gradom da blokiram buku, poremečaj mirisa, nemam apetita nikad za jesti, glad osjetim 2x na godinu a jedem ponekad i jednom na dan, suho grlo jezik ponekad se hoću i zagušit ako ne popijem bocu vode, ne osjećam nikad svježi zrak -opet poremećaj mirisa tj blokada(to znam jer sam više puta inhalirao eteričnu paru za sinuse i na 10sec sam mogao disati ko slon! -ali nema pravog opisa koliko sam tad bio sretan i što mi sve prolazilo glavom... i nakon gripe i gomile sekreta kad sam izašao kroz predvorje zgrade osjetio sam prvi put svjež zrak kak zbilja "izgleda" al nestalo je i to je s devijacijom na jesen lani bilo), problemi s tlakom kod spavanja ono jedva zaspim, sinusitis frontalnih sinusa sam jednom imao i poželio sam se ubit od boli koliko je po meni ona okrutno jaka i strašna... eto to su moji problemi svakidašnji, strava je živjet ovako ne znam kako izdržavam i koliko ću još znam da mi je sve gore što dulje nepravilno dišem.. pa tražim samo korisno ako ima ozbiljnjih ljudi tu!

Sv Duh info koji planiraju:
Iz druge ruke mogu jamčit za 2 doktora iz svetog duha, upoznao sam se tjedan dana sa ljudima tamo pa je sigurno to što JA kažem.
Sv. Duhu Dr. Guzina vam ZAKON, jak malo puniji lik mislim da je to on kad je vizita bila s njim je pričao moj novi poznanik. Drugog se nesjećam sa V brijem ali sam zaboravio nisam zapisao dizao mu je nos od uha hrskavicu uzimao i vidio sam na njemu da se čovijek promjenio - preporodio koliko sam ga znao tih 6dana.
A ovog sam zapisao u mob baš "gudina-guzina" pa sam googlao i Guzina vam je sigurno, pa proguglajte još o njemu što se piše, al ja više nebum osim kontrole koračio tom bolnicom vjerovao sam svom doktoru koji me pregledao i eto 7dana sam u bolnici ko budala gledao kroz prozor i trpio glavobolje.
Doživljaj mu je bio: "Kao da letim" sa rukama nam pokazivao po tijelu kako se super posvuda osjeća itd.
D. Parazajder kod njega će ići moj frend i nisam nijednu čuo lošu stvar o njemu al sve zavisi od složenosti to znate, a i na najdoktor.com ima i sretnika koji su bili kod njega.
A moj je bio M.iljenko K.ovačić i nebi preporučao nikome ga ni ludi k njemu na pregled, ako ste već narućeni i vidite da nešto on nevidi muti ili bilo što da nije po vašem odustanite radije jer će on po svom on raditi, ja sam djelomično kriv kaj mi vrag nije dao mira od glavobolja i patnji da sam morao probat bar a i nepoznat je svima NE IDITE NEPOZNATIMA amen više, al mene je toliko mučio nos da sam mislio da nebum izdržao do datuma a i imao sam u bolnici 2dana temperaturu 37.5 nisu mi rekli od čega... Ako ne radite s doktorom kao da ste TIM vjerojatno nećete ništa postići ev i dokazano, al ja sam rekao sve što je trebao znati i j*** (neću pričati detalje radi publiciteta).

Dakle ja opet oko 5mj idem na operaciju vjerojatno zato i ovo pišem, nemojte mi govoriti da čekam da mi splasne nos i vrh jer nije ništa napravio gotovo i vidim činjenice isto će mi biti kak je sad i za 6mjeseci. Radi se o fizičkom problemu ne toliko o alergijskom.
Čitam i druge da su bili po 2-3puta pa mi javite najboljeg osobno iz prve ruke i prvog pokušaja, napišite mi na pm što vam je točno trebao popraviti da znam jel meni isto može, vjerojatno će otvorena tehnika trebat u mene pa i to koji rade koji ne, i da li se raže ispod gornje usne ili između nosnica, ožiljak jel vam se vidi i to...
Molim vas da mi se neko javi, bar 2-3 osobe s iskustvima fakat ne mogu živjeti nikako glavobolja će me uništiti. (isključivo želim u vinogradsku jer je većina spominje, ako je ovo stari post javite mi se bilo kada treba mi informacije ljudi ne sestara "super je on" aha... svako iskustvo i ime super doktora će mi zbilja pomoći).
Hvala unaprijed za čitanje raspisah se uff hh

Zadnje uređivanje povjerljiv i ok : 28.03.2013. at 17:59.
povjerljiv i ok is offline