Pogledaj jedan post
Old 19.06.2008., 12:11   #5
Ovako dragi moji vidim da mi je netko obrisao točno napisane prognoze, iako ne znam baš zašto.

naime "damir" je pitao da li će dobiti hrvatsko državljanstvo i "aleksandra je pitala da li će se zaposliti.

Oboje su vrlo pozitivno komentirali moju analizu i složili se sa time da sam sve pogodio. Nekima to baš ne odgovara pa su i njihove komentare obrisali....

Dakle -

aleksandra je imala razgovor prije 3 tjedna koji nije prošao dobro i sad slijedi još jedna ponuda i to je ovih dana, ali je već bila ako nije najkasnije sutra - što je ona potvrdila , međutim ona ju odbija. rekao sam da će se zaposliti za 2mjeseca.

astrološki: u horaru Mjesec u Strijelcu ide prema opoziciji sa Suncem u Bliznacima - odbijanje, nakon toga ide u prazni hod i ne čini ništa, to su ova dva Mjeseca. Nakon toga ulazi u Jarca i pitanja karijere postaju aktualna i ide aplikacijom prema Jupiteru čini mi se, da, u međuvremenu Merkur iz retro kretanja kreće naprijed a s obzirom da je on njoj vezan za sam posao i polje posla to najavljuje zapošljavanje.

"damir" je pitao za državljanstvo. On je predstavljen Jupiterom u Jaru retro dakle teško stanje borbe ništa se ne događa, Jupiter mora krenuti direktno i napraviti aspekat. Mjesec je otišao od opozicije sa Merkurom i govori o problemima sa administracijom, papiri koji ne stižu - što mi je i on potvrdio.

Mjesec je išao u izravnu opoziciju sa Suncem što bi ukazivalo na odbijanje , međutim Jupiter to ne povrđuje kao njegov vladar jer je oštećen ali i spor nema aspekata. Ipak sam uzeo kompromis - ako ga ne odbiju danas ili sutra dobiva državljanstvo do jeseni. A to se događa upravo kada Mjesec dosegne Jupitera u konjukciji, za nekih 27 stupnjeva.
Suspirium is offline