Pogledaj jedan post
Old 24.11.2006., 12:27   #11
Eto i mene...

svasta se tu da procitati

pa da i ja podijelim s vama par stvari...
Rodila sam obojicu u Petrovoj i opet bi. Prije svega iz razloga sto je Petrova referentni centar za Hrvatsku i tamo radja najvise zena (mislim da je brojkica oko 5000 beba godisnje) sto ce reci da imaju najvise iskustva oliti prakse. A ovi pojedinacni slucajevi su tuzni i zalosni i strasni, ali mislim da su isto tako poprilicno rijetki i da se situacija popravila (prije svega jer su bili dosta po novinama u posljednjih godinu dvije - cisto kao FYI Shayen - nije da se ne informira javnost i da se sve zataskava)...
Prvo dijete je bilo poprilicno veliko 4.460g, dobila sam i drip i infuziju i Dolantin i bila poprilicno rezana... prezivjela... boksovi u kojima se radja su kao iz americkih filmova i svi tamo su bili ok... prica sa odjela babinjaca je sasvim drugacija... sestre tamo su za poslati u neku mentalnu ustanovu - ne sve naravno
Drugo dijete je rodjeno isto u Petrovoj i ovaj put sam dosla nabrijana da hocu epiduralnu, da necu da me rezu i slicno... ovaj put nisam dobila ni Dolantin ni drip, ali s obzirom da je malac poprilicno brzo izletio nisam stigla dobiti epiduralnu... ...


e,da..... i drago mi je sto sam rodila u Petrovoj kad smo skuzili da nesto s bebom ne stima (rodjen je sa Down sindromom)... jer je tamo najbolja neonatologija...
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom