Pogledaj jedan post
Old 09.01.2007., 18:23   #23
Quote:
pahuljica289 kaže:
istina je najgora a to da ces ucinit sve da ti voljena osoba uspije i da bude zadovoljna sobom dok s druge strane ti lagano propadas i ti to znas ali nisi sebi ni njemu mogla to pokazat,a sad kad je on zadovoljan sad se tebi to dogadja...iskreno mislim da si ti tu najvecu gresku napravila i osjecaji su se zagubili negdje,neznam jesu li nestali skroz ali potrudi se ako je toga vrijedan tako da mu reces svoju situaciju ako ne ide onda nazalost ne ide.Samo nemoj ostat u toj situaciji jako dugo jer neces ni izac iz nje do kraja dok god ne rijesis stvari s tom osobom...puno srece...ja sam jako slicnu situaciju imala i sve sam ucinila da mu bude dobro u svakom pogledu a kad je meni trebalo to malo paznje popusila sam.....

da tesko je
ja znam da samo savrseni jedno za drugo (jednaki smo,isti pogled na zivot, vezu, na posao, na ljude, privlacnost velika, sjajan sex, cak slusamo jednaku muziku, volimo ista jela, aktivnosti) ma isti smo, ali oboje trebamo raditi na sebi da bi to funkcioniralo i da bi se uhodali...
samo ja ne znam imam li nakon svega snage i za to....
toliko stresa, patnje, suza..samo zelim biti sama
little_devil is offline  
Odgovori s citatom