Pogledaj jedan post
Old 11.02.2009., 21:20   #19
Arrow Studenski krediti - za školovanje

Bok!!Imam jedno pitanje...završavam četvrti razred srednje škole i planiram upisati Zagrebačku školu ekonomije i menadžmenta. Kao što znate, taj fakultet je privatan, i košta 4.260 eura na godinu. Roditelji mi to na žalost ne mogu financirati pošto su prije par mjeseci digli stambeni kredit u iznosu od 100.000 eura na rok otplate 12ipo godina. Počela sam se raspitivati za studentske kredite koji se počnu otplaćivati tek nakon završetka faksa, i tako sam došla do Zagrebačke banke koja u svojoj ponudi nudi taj kredit po vrlo povoljnim uvjetima. No, zanima me da li ja taj kredit mogu dobiti a da mi banka pristane biti sudužnik, jer mi roditelji ne mogu biti sudužnici pošto su oni sami kreditno opterećeni? Inače sam bila odlična učenica tijekom cijelog školovanja, osvajala sam prva mjesta na županijskim natjecanjima iz raznih predmeta. Da li to može utjecati na odluku banke? Jer ja kao takva zasigurno imam više predispozicija za kasnije uspješno vraćanje tog kredita od nekog vrlo dobrog ili dobrog učenika koji nije dosada pokazivao tako uspješne rezultate kao ja.

Unaprijed hvala.
Gospođica Ivana is offline  
Odgovori s citatom