Pogledaj jedan post
Old 22.10.2007., 14:01   #16
Quote:
tiare kaže: Pogledaj post
Ivanicapeca, hvala ti što toliko informacija ovdje podijeliš s drugima i nesebično daješ korisne savjete.
Kao drugo: može li se taj Nativni propolis kupovati u ljekarnama ili samo ovako preko interneta? Imaš li iskustva s ovim ostalim njihovim proizvodima (ova pčelinja pelud s propolisom, pa ovaj preparat za jačanje imuniteta kod alergija i sl.)?
Može u apotekama, ali je skuplji jedno čak dvadesetak kuna, kako gdje. Osobno mi je ovim pouzećem najjednostavnije i najjeftinije. Nisam imala nikada nikakvih problema s narudžbama i dostavom, bilo da sam naručila telefonom bilo na njihovoj web stranici, dapače, pošto naručujemo svaka 3 mjeseca po 6 bočica, uvijek nam stave jednu gratis. Potreban je ipak neki kontinuitet pijenja da bi se vidjeli neki rezultati. Moja mama je počela piti propolis jedno 3 tjedna prije kemo, i zaista joj nije niti jednom pala krvna slika ispod referentnih vrijednosti, što je zaista svima bilo čudno.
Nisam probala druge preparate, ali vjerujem da su dobri, ako ništa, onda zato što ne koriste nikakve kemikalije u proizvodnji.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom