Pogledaj jedan post
Old 18.10.2009., 06:47   #19
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
Da, jasno, ko i u svemu. Iako, zanimalo bi me dal to svi računaju kao svojevrsni paušal il ti fakat daju cijenu radnog sata, što realno danas malo tko čini (a u mnogim bi situacijama trebao..)...
Aha sve firme koje se legalno bave teh zaštitom idu tak da ti naplate zavisno kolko ima posla...a brijem da mogu i paušalno....i sad sve zavisi kolko bi ti ljudi poslali.....al za ovo kaj si ti kazao da bi išlo u zgradu ti je ugrubo oko 2500 soma kuna.....za tehničara koji bu ti to postavio i sprogramirao...Uglavnom sad neznam kolko sati rada ima a to ti zavisi kolka je udaljenost od kamera do snimača, dal ima zajebancije sa probijanjem zidova i tih sranja jer to je ubiti i nadebilniji dio posla kanalice i kabliranje....a onda montaža i programiranje...

Inaće ti je sat rada za teh sa iskustvom oko 50 ak i više kuna...a sad me nemoj držat baš za rijeć jer govorim okvirno iz glave po sječanju kad sam u bivšoj firmi gledal račun za pojedine montaže....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom