Pogledaj jedan post
Old 11.01.2008., 20:07   #15
Quote:
Mirko kaže: Pogledaj post
kupio sam ISOVER u balama 10cm, meki 13kn/m2
To je onaj "isover uniroll"? , moze pitanje gdje si ga nabavio? To je cijena s pdv-om? Jer cini mi se skroz povoljno.

I jos jedno pitanje za sve iskusnije, kupio sam kucu u kojoj potkrovlje nije zavrseno, prije godinu-dvije je mjenjan krov i stavljena je šindra na osb plocu od 18mm. Sad bih ja gore radio izolaciju. Malo sam gledao po isover-ovom site-u i tu se spominje kao sto je netko i prije rekao nekih 15-30cm da je optimalno. Te oni preporucuju isover rollisol (to je s folijom gore) koja glumi ili je paropropusna folija?
Meni majstori ovdje govore da je oke samo 10cm vune + parpropusna folija, i preko tog gips ploca i gotovo.

Takodjer kuca nema niti fasadu, vec je samo ozbukana, a gradjena je od pecene cigle. Takodjer pred zimu mislim stavljat i stiropor, ali trenutno sam u fazi potkrovlja.

Eh sad me zanima misljenje ljudi koji se stvarno kuze, da li je dosta sindra + osb ploca 18mm + 10cm vune + gips ploce 12,5mm za izolaciju? Jasno mi je da je vise bolje, ali da li se isplati? Inace sam u slavoniji gdje je ove godine prilicno hladno.
I da nigdje nisam uspio naci cijenu tog isover rollisol-a
Viagps is offline  
Odgovori s citatom