Pogledaj jedan post
Old 04.02.2012., 17:56   #15
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
Eto napokon da se u necemu slazemo. Kad nakon takvog gologuzog izlaska u Sibir te cure dodju kuci mislim da im treba 2 dana da ponovno pocnu osjecati prste na nogama, a inace to hladjenje je jako zdravo za zenske organe itd. Neka je hlado ali dopićnjak trebam obuci. Tako razmisljaju šupljoglave kokice.
Dobro s obzirom da se ne mogu kresnut na -10, vjerojatno onda pokazuju samo sexipil

Ali opet dal upecaju takve cure nešto tamo, mislim ono konkretno, dečka koji im se sviđa koji je fora, zanimljiv npr? Romantičan, najs možda? Ili samo sirovine koji misle da su sluts?

Sad sam se sjetio jedne cure koja je imala tako lude noge, ono bolesno nešto, toliko mi se zamantalo u glavi da joj nisam mogao ni prić a još mi se nabila pred nos da dođem, da možda sva ta erotika donosi curama i nekakav respekt, power.

Kao dođeš negdje, neka te podogi s rukom u gužvi, a ti kažeš "joj daj fakof vidiš da si obučena" haha

Opet si mislim, bit polugola da bi bila sexy hmm.. Daaaa zašto ne bit u tajcama i bit sexy whats wrong with that..

Ukus je sad drugi par postola ima puno onih koji nemaju toga
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom