Pogledaj jedan post
Old 28.10.2013., 22:44   #1125
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Na onom razgovoru kojeg sam spomenuo, jedna od žena/djevojaka izjavila je da osjeća toliki bol prilikommjesečnice da bi najradije otišla doktoru i povadila si sve reproduktivne organe jer iovako ionako ne misli postati majka. I da popije dva do tri ketonala u kratom razmaku (2-3 sata između svakog), a samo ako uzme više od jednog tokom 24 sata to je već opasnost za srce. Nisam baš siguran je li izjavila da se baš radi o Ketonalu, ali rekao bih da je upravo njega spomenula.

..................................

Znao me je boljeti trbuh, znala me je boljeti glava. No mislim da je ipak intenzivnija bol kada te boli bilo koji dio tijela niže od glave. Jednom me je želudac bolio dva dana i još mi je grozno kad se sjetim toga. Kad me zaboli glava, boli dan, dan i pol, a želudac me je tada bolio dva dana.


Gle, lijepo od tebe što brineš, ali ti ne razumiješ tu bol jer ju nikad nećeš osjetiti.

I da, bolje je popiti tablete nego trpiti bolove, to je puno veći stres za tijelo. Da ne pričamo da bolovi nekad znaju biti toliko jaki da se doslovno previjaš po krevetu.

Što se tiče tvoje poznanice, što ti točno misliš da možeš napraviti u vezi njenih bolnih menstruacija? Većina žena ima bolne menstruacije, nije to rak niti smrtno stanje. I da, nosimo se s time svaki mjesec.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom