Pogledaj jedan post
Old 11.06.2006., 13:34   #15
Quote:
Imperativ kaže:
Dobro oko toga da su muslimani zlo nevideno smo se svi slozili ALI....

Tema i pitanje se odnosi konkretno na muslimane u Hravtskoj. Slazete li se sa mojom konstatacijom da su musliman oduvjek radili o glavi Hrvatskoj?

Nisam ja to rekao, ja sam rekao da su oni veliki problem za bijelu Europu. Šta znači neviđeno zlo? .U suživot se može, ako je između debela granica. Ovako ne funkcionira. Europa ih je uvezla, sada se ona mora pobrinuti za rješenje toga problema, oni su si sami krivi, nisu se Turci, Arapi i Alžirci sami s sjetili doći (jesu u 15.st., ali nema ih zato puno). Uvezeni su kao robovi, jefitna radna snaga, trgovanje ljudima i sl. A sada, dali su oduvijek radili protiv Hrvatske. Pa sada sam ti rekao da su se borili na našoj strani. Znači nije ODUVIJEK. A slika o muslimanima teroristima i sl. proizlazi od radikala čiji se broj raste zbog isijavanja međusobne netrepeljivosti. Generaliziraš previše. Većina muslimana nema netrepeljivosti prema nama, barem ja imam takav dojam. Neka se javi netko iz Mostara ili sl. pa da kaže kakva je situacija tamo.
A što se tiče članka, on baš i nema veze s temom. Sumnjam da su Muslimani okretali balvane zajedno sa Srbima. Pa Srbi su u ratu više mrzili njih nego nas. Ne bi oni primili Turčina u svoje redove. Istina, njihova vojska je napala našu, ali to su bili mudžahedini, militantni islamistički radikali koji čekaju svaku priliku da zarate protiv neislamista.
tomy108 is offline