Pogledaj jedan post
Old 14.05.2007., 23:53   #3
PAMETNI - Jul 11, 2002 16:22 (*.shawcable.net)
STA VI PRICATE.
DECU DONOSE RODE NEMA VEZE DE SE TRPATE.

"ONA" decko ti kaze da operes usta s onom vodicom posto mu se sigurno gadi ljubiti posle
njegove semenke.


--------------------------------------------------------------------------------



Pitanje - Jul 11, 2002 16:25 (212.124.*)
Mene ne interuje problem "ONE" vec moj.Zato sam i pitao.I JOS JEDNOM DA ILI NE!




--------------------------------------------------------------------------------



PAMETNI OPED - Jul 11, 2002 16:28 (*.shawcable.net)
Ko je god zapoceo ovu temu mora da ima TLINAEST godina, posto vece provale nepostoji na ovom
svetu.
Cuj da za trudni dok pusi,
POMOCU TI JA (Objasnjenje)

Kad ti svrsi u usta
Onda sperma ti ide kroz kanale do tvog zeludca
Pa ti zeludcic prepadi tu spermu i posalje u creva.
I posle to iz creva izbacis kroz svoj supcic.
Pa to ode u kanalizaciju.
Pa posle toga pevas si pesmicu.
"Bacila je sve niz rijeku"-grupa "INDEX"
Nadam se da sam od pomoci


--------------------------------------------------------------------------------



modesti - Jul 11, 2002 16:37 (*.a2000.nl)
Ljudi, ovo je super.

Hajde sad malo ono: da li moze trudnoca od bazena? Ili od mora?


--------------------------------------------------------------------------------



Trebalo bi - Jul 11, 2002 16:38 (212.124.*)
Znaci NE!


--------------------------------------------------------------------------------



pametni - Jul 11, 2002 16:39 (*.shawcable.net)
Ma Moze Moze preko lepe svoje picke materne da zatrudnia ko je sposobno.


--------------------------------------------------------------------------------



pametni - Jul 11, 2002 16:40 (*.shawcable.net)
Ma znaci DA i NE sve zavisi gde ova tema vodi.
Meni bas interesantno


--------------------------------------------------------------------------------



modesti - Jul 11, 2002 16:45 (*.a2000.nl)
E Pusenje, ovu pricu nisam do sad cula, je li stvarno isla ta prica?

Koji pacer beker, a opasno se profrajerisao. sad sam ga gledala na BBC-u


--------------------------------------------------------------------------------



marko - Jul 11, 2002 16:57 (*.telia.com)
cuj ONA ako gutash spermu mozes da se prilicno udebljash a ako ocesh da zatrudnish probaj u
bulju , sta je?! ako ne verujesh pitaj decka. imao je on jos jednu devojku koja je tako ostala
trudna pa rodila crnju.to je zato sto su zaboravili upaliti svetlo.
zato kad resis da pravis decu konzumiraj oralni sex samo ne u mraku



--------------------------------------------------------------------------------



Zabranjeno....smile.gif) - Jul 11, 2002 17:02 (*.yubc.net)
Modesti, ako pitas za Bekera, to sam negde procitala u ovdasnjim raznoraznim novinama, pre
godinu i kusur.Cini mi se da je zenska napravila plan i na prevaru olesila Bekera, pa ako novine
lazu...smile.gif)) A Beker naivan, ko francuska sobarica
Pa sad veruj zenama. Postavljacu topika, ni u dzep, kad te ja savetujem, ni u dzep)) Nego,
jos i tri prezervativa a izmedju namazes katran ( savet oca jednom mom prijatelju kad je polazio
u svet))


--------------------------------------------------------------------------------



hehehehe - Jul 11, 2002 17:06 (*.3web.net)
jos se smejem hahahahahahahahahahah eto nemogu prestati hihihiihihihihihihihih


--------------------------------------------------------------------------------



hm - Jul 11, 2002 17:20 (*.rogers.com)
Stvarno nemam reci za nas narod, stvarno ste budale. Lepo vam devojka kaze i vi ne verujete.
(Ako su lagali mene i ja lazem vas, sto bi rek'o Djole). Ti pametni sto objasnjavas ono za
zeludac i vodu, ta bezi bre, objasni ti to onim sto ostase trudne. Lako je vama da se salite, vi
niste trudni a neudati ste, tesko je onim sto zatrudnishe a neudate su. A nisu "zgresile" samo
su pusile, naivni uvek pre nastradaju.
Znas sta, ti sto pitas, moze da se zatrudni, odgovor je DA. (Pa taj spermic je jedno cudo, to
nadje put do tamo gde treba, za nepoverovati, to ti je tako mali punoglavac koji samo grabi,
grabi, grabi dalje, ne bira jel' stomak ili ne).


--------------------------------------------------------------------------------



Pametnica - Jul 11, 2002 17:24 (*.shawcable.net)
Draga moja djeco, djevojke ne mogu ostati trudne prilikom oralnog seksa 100%,cak su neki
seksolozi preporucivali da je gutanje sperme zdravo(mada ja bas nisam u to sigurna).


--------------------------------------------------------------------------------



... - Jul 11, 2002 17:38 (*.rogers.com)
E, kad nisi sigurna, onda bolje cuti. Ti gutaj niko ti ne brani ali ne dovodi ljude u zabludu,
vidis da ima sve vise nezeljenih trudnoca kod tinejdzerki bas zbog tog tvog gutanja.


--------------------------------------------------------------------------------



Odgovor - Jul 11, 2002 17:44 (*.attbi.com)
OK, umro sam od smeha sad valjda mogu da se uozbiljim pa da odgovorim za ove sto izgleda
stvarno ne znaju. (mada se osecam uzasno glupo da objasnjavam al ajde)

Prvo: prilikom ejakulacije muskaraca treba da izbaci nekoliko miliona spermatozoida. Vagina je
izuzetno losa sredina za vrlo osetljive speramtozoide. Spermatozoidi ne mogu da opstanu na
hladnom, u kiseloj sredini, ili na suvom i uzasno ih je lako "ubiti" otud i ona pena za
kontracepciju. Vagina kada je zdrava ima kiselu sredinu koja je stiti od bakterija i gljivica.
Zato spermatozoidi poumiru cim udju. Neki od njih "najbolji plivaci" :-) uspeju da stignu i
dalje, kroz tu neprijateljsku i kiselu sredinu cak i do jajaasceta, sto je inace jedna zenska
celija i jedina celija u ljudskom telu koja je vidljiva golim okom (mada je manja od zrna
peska). Prvi spermatozoid koji stigne do jajeta ga i oplodi tako sto udje u njega i tako pocinje
trudnoca. Sanse za to jaje da prezivi i da se iz njega rodi dete, narocito ako je u pitanju prva
trudnoca, su ne bas velike; smatra se da se mnoge prve trudnoce zavrse vec kod prve menstruacije
a da zena ni ne zna da je bila trudna. To je zato sto!
zenski organizam nije bio spreman na tu hormonalnu promenu koja se desi na pocetku trudnoce.
Vec sledeca trudnoca ne treba da bude problem. (otud je i vise paznje potrebno u prvoj trudnoci).

Spermatozoidi koji udju u vaginu imaju dosta dugacak put da preplivaiju, do materice i do
jajasca. Zato od nekoliko miliona njih, ostane svega nekoliko hiljada ili manje koji prezive.
Zato ako muskarac nema veliki broj spermatozoida, on postaje neplodan iako teoretski od njegove
sperme moze da se zatrudni - jednostavno broj spermatozoida mora da bude veliki da bi ostalo
nekoliko njih koji su stigli do jaja.

To je prica o normalnoj trudnoci.
A sad o "oralnoj trudnoci". Kada se sperma nadje u bilo kojoj drugoj sredini koja nije za nju
predvidjena - usta, bazen, bilo sta, onda ona prilicno brzo umire. Zeludacne sokove ne moze da
prezivi ni jedno mikroskopsko bice zbog jakih kiselina. Te kiseline su u stanju da istope staklo
koliko su jake, i zeludacna sluzokoza se obnavlja svakih nekoliko sati jer je ta kiselina
nagriza. Sanse da jedan spermatozoid to prezivi su nikakve. Kada bi i preziveo to ne bi imalo
nikakve veze sa mogucnoscu trudnoce jer organi za varenje nisu povezani sa reproduktivnim
organima tj. sa matericom i jajnicima. Sve su to potpuno odvojene stvari.

Zato slobodno upraznjavajte sve moguce vrste seksa, cak se analni seks u srednjem veku koristio
kao vrsta kontracepcije jer se od njega ne moze zatrudneti. Spermatozoidi inace u idealnim
uslovima mogu da prezive mozda 24 casa... u bazenu su sanse izuzetno male, da ne kazem nikakve.

Ali te koje tvrde da su zatrudnele od sedenja na mokrom kamenu ili od oralnog seksa, ili
poljupca su samo zene koje ne zele da priznaju da su imale odnos. Zeni je tesko da zatrudni cak
i sa normalnim odnosom, sanse su mozda 1/10, a koliko je tek to tesko na neki drugi nacin, sem
vestacke oplodnje.

Steta upropastih bas dobro zezanje...


--------------------------------------------------------------------------------



marko - Jul 11, 2002 17:57 (*.ge.com)
Ma ovo sto si objasnio nije istina... To je samo lepo slozena prica koja zvuci istinito ALI
nije. A svi znamo da ALI devojci srecu kvari.

Znaci, trudna od oralnog seksa? Nego sta! Jesam vam vec rek'o - onda beba raste u usnoj duplji,
ceo proces je mnogo kraci (oko 4 meseca) i onda je samo ispljunes. Mnogo manje bolno, verujte mi!
futrola is offline