Pogledaj jedan post
Old 01.04.2008., 12:46   #29
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
meni je tamo trudnoću vodio dr ivo balenović. nije rječit ali je nježan i odgovara na pitanja (za razliku od onoga što je vidjet na tv (priča sam ko navijen) jer on je sad super poznati pisac - u moje doba još su tražili tko je alen bović - kad sam ga pitala kad će se (ob)javit - samo se smješkao). jaaako dobra iskustva imam s dr rokijem i dr lederom.
porodila me dr vedrana belušić i babica tonka
nesuđena dokica tamo bila mi je dr zmijanac - njoj je tad dijete dobilo koze i ona je bila u karanteni. o njoj sam čula samo hvalospjeve
jedino loše iskustvo tamo bio mi je dr lončar (na pregledu grub, brz, površan) - ali kad sam rodila na odjelu se pokazao jako ljubaznim (na viziti mu je bilo neugodno kad me prepoznao)
e, sad ne znam tko je ostao tamo..
ps. ja sam na bolničke preglede došla u 36.om tjednu.

balenović otišao Podobniku
zmijanac otišla Podobniku

eto o tom pričam i jedno i drugo su super doktori - otišli. fakat da sam i trudna ne znam kome bi tamo otišla. sve što vrijedi je otišlo. ostao je Dujić ali on je šef rodilišta.

Quote:
kayah kaže: Pogledaj post
meni trudnoću vodi dr. leder kojeg znam i privatno ali ne mogu si pomoći - kao doktor mi nije sjeo. znam ja da su oni tamo stalno u gužvi ali ja uvijek pripremim listu pitanja a na kraju ga uspijem pitati dva od kojih na samo jedno dobijem odgovor - i to u najboljem slučaju. i nekako mi je hladan, ne znam... alimodlučila sam ići k njemu i sad je tako kako je. jako loše iskustvo imam s dr. valetićem iako sam pak s drugih strana čula sve naj o njemu.
Za sobe i samo rodilište sam čula da su super, nešto je navodno preuređivano, imaju onaj rooming...
valentić? to je onaj kako samga ja nazvala neprilagođen jer je nekoj sirotoj neobrazovanoj ženi objašnjavao njezinu dijagnozu riječnikom dr. Bratoljuba Klajića a žena ga gleda kojim on jezikom govori!

A meni moje stanje počeo objašnjavati na latinski. Sreća je da latinski znam pa sam ga mogla pratiti..

Koji štereber pun sebe!

Quote:
kayah kaže: Pogledaj post
meni trudnoću vodi dr. leder kojeg znam i privatno ali ne mogu si pomoći - kao doktor mi nije sjeo. znam ja da su oni tamo stalno u gužvi ali ja uvijek pripremim listu pitanja a na kraju ga uspijem pitati dva od kojih na samo jedno dobijem odgovor - i to u najboljem slučaju. i nekako mi je hladan, ne znam... alimodlučila sam ići k njemu i sad je tako kako je. jako loše iskustvo imam s dr. valetićem iako sam pak s drugih strana čula sve naj o njemu.
Za sobe i samo rodilište sam čula da su super, nešto je navodno preuređivano, imaju onaj rooming...
a taj tvoj je fakat ču-ču. sjećam se da si ga nešto pitala a on počeo o tvom tati i ništa ti nije odgovorio..

se sjećaš onog žutog koji mi je rekao lijepo suta na posao.. (a ja na amnocintezi9

majko moja.... kayah.... imaš para (fakat su ti roditelji imućni) što se zajebavaš sa nekim tko ti nije sjeo. Zakaj ne odeš Podobniku na porod.

ja bih da sam na tvom mjestu
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]

Zadnje uređivanje Tashi : 05.11.2012. at 12:25.
larazg is offline  
Odgovori s citatom