Pogledaj jedan post
Old 12.02.2012., 16:14   #67
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
A treba jedno 7 dana da se stoperica izluci do kraja, barem, tako da buduci si ju ti primila prije ovulacije, 11 dpo je uredu za kucni test i ako se druga crtica pojavi ona nece biti od nje.
Mislim da Lara prodaje iste testove koje i ja koristim i da oni detektiraju vec 10 jedinica hcg-a u krvi ali pitaj ju ili izgooglaj taj test pa nadji uputu...
Beta se u Ri vadi dosta kasno, zbog ekonomiziranja, jer racunaju da ju neces ni vadit ako prokrvaris, ali ja se nikad ne drzim toga, izvadim na dan kad trebam prokrvariti i to je to. Kako ja mogu znati da li krvarim jer nije uspjelo ili krvarim iz nekih drugih razloga i trebam zapravo nastaviti terapiju i mirovati
da,pretpostavljala sam da zbog toga daju da se tako kasno radi beta..al mislim da ce meni sad dati doktorica da pijem duphastone 3x1 (progesteron)tako mi je dala i prosli put kad sam bila na ciljanim da ih pijem kao cuvar trudnoce..
ma samo nek se meni na testu pojavi napokon + pa cu ja onda lako na betu..ali bas je bezveze da tako kasno daju vadit betu...dotad vec mozes vec 10 puta znat jesi li trudan..ja prosli put nisam išla jer sam dobila mengu a i radila sam test i bija je -
hvala sto si mi objasnila u vezi stoperice...i lucenja hormona hcg
donatela is offline  
Odgovori s citatom