Pogledaj jedan post
Old 20.09.2017., 20:35   #5926
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Prema katoličkom nauku, ako sudjeluješ na bilo koji način u
*


Stoga ne vidim razloga tvoje zabrinutosti i jada, kad to nisi podržao ni na koji način.



.
Ma bas me briga covjece

Ja sam dijete osjecao, a taj zakonski rok mi ne pomaze bas

Napisao sam ti kako se osjecam, teorije su teorije, a zivot je zivot

ne radi se o krivici... nego o gubitku svega na svijetu...


Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
* Zar nije prije "smrtni grijeh" bio neoprostivi za umorsta itd. ili sam to pogrešno upamtio s vjeronauka? Sad se sve može oprat pred svećenikom?
covjek se moze oprati samo ako pronadje Ljubav... a ne pred svecenikom...

Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Bolje od popovanja je da se oženiš njome iz ljubavi i skrbiš aktivno o vašem djetetu. Ili plaćaš alimentaciju, a ne vrdaš s time. Sve ostalo je šuplje licemjerje.
Ja podržavam pobačaj u zakonskom roku, ako se žena na to odluči. Zabranjivanje toga ženama je nehumano. Naravno da je bolje izbjeći to ako se ikako može, obrazovanjem, kontracepcijom, svjesnim odnosom a ne ulijetanjem u veze i seks samo tako...
nehumano je zabraniti zeni da napravi abortus? Očito joj nisam zabranio, zar ne?

Ali da sam onda bio nehuman mozda bi ipak svi bili zivi... ovako smo svo troje mrtvi... vidis zivotne ironije...
da li se meni humanost isplatila?
sta mislis da li bi ja sad vise volio biti ziv i osjecati svijet oko sebe i da me prozivaju nehumanim?
šta je sa humanosti prema tatama koji se ne zele odvojiti od ljubavi koju su poceli osjecati? sta je prema njima humano?

Zadnje uređivanje ninjaturtle : 20.09.2017. at 21:47.
ninjaturtle is offline